Gradnja in obnova > Energijski viri
Viessmann VITOCAL 252-A

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viessmann VITOCAL 252-A
Pozdravljeni,

je kdo že imel opravka z Viessmann VITOCAL 252-A?
V kateri rang spada?

Huh
Hvala za odgovore.
Kolikor vidim, je slovenski zastopnik zaenkrat še nima na seznamu. Drugače pa je že sama serija 200 oz. 222 (kompaktna izvedba) super zadeva, tako da predvidevam, da je serija 252 še boljša, verjetno pa tudi dražja. Sicer imaš v tem razredu še nekaj podobnih zadev (Bosch, Vaillant, Nibe, Adapt, Alpha innotec)...
Par mesecev nazaj sem se tudi sam zanimal za Viessmann-ov monoblok. Nisem uspel pridobiti niti ponudbe, pa bi rekel da sem bil vztrajen in zainteresiran. Odgovor je bil da tega v Sloveniji še niti niso montirali, pa ni bila ravno 1 man band podjetje za montažo in so vztrajno priporočali kar Vitocal 200S, ki da je boljši saj je freonska povezava boljša z manj izgubami, brez tveganja po zamrznitvi,... ect ect. Na koncu sem se vseeno odločil za monoblok ene od zgoraj naštetih firm.
So ze kaksne izkusnje z omenjeno TC? Vitocal 250-a
V krakem bom iskal ponudbe pa kolebam med Daikinom in 250-A, ki pa je zgleda se kar precel nov model. Cenę so tam tam, mogoce je Viessman za 1000 EUR drazji.

Skok na forum:

Zadnje novice

Brezskrbno poletje na prostem z letno kuhinjo!
23.02.2024 ob 14:22:34
Brezskrbno poletje na prostem z letno kuhinjo!
Sploh od epidemije dalje veliko bolj cenimo trenutke na prostem, preživite z družino in najbližjimi. Zakaj ne bi torej preobrazili... Beri dalje »
Vabljeni na dan odprtih vrat v Bizovik
23.02.2024 ob 13:21:40
Vabljeni na dan odprtih vrat v Bizovik
Vabimo vas, da nas obiščete na dnevu odprtih vrat, ki bo v petek, 1.3.2024, od 14:00 do 18:00 in v... Beri dalje »
Janja Garnbret na Krasu posadila 1000 dreves
19.02.2024 ob 09:54:42
Janja Garnbret na Krasu posadila 1000 dreves
Janja Garnbret je na Krasu posadila 1000 dreves in s tem dala zgled za ohranjanje narave in izravnavo ogljičnega odtisa  ter... Beri dalje »
Sanacija hiš po poplavah
13.09.2023 ob 12:58:03
Sanacija hiš po poplavah
Poplave avgusta 2023 so prizadele veliko območij v Sloveniji, poškodovanih je bilo tudi veliko hiš. Lumarjevi strokovnjaki... Beri dalje »