Gradnja in obnova > Energijski viri
Dober dimnikar v Ljubljani?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dober dimnikar v Ljubljani?
Question 
Mi lahko priporočate kakšnega dobrega dimnikarja v Ljubljani? Oziroma a smo še omejeni na specifične dimnikarje, ki imajo čez tvoje območje, ali lahko izbiramo tudi širše?

Ker jaz sem imel s temi od države "prisilnimi" zelo slabe izkušnje in si jih res ne želim v bližini moje peči Confused , a vseeno bi ba rabil storitve dobrega dimnikarja, ki se dejansko spozna na svoje delo.

Sicer imam pa centralno kurjavo na olje in gre običajno bolj kot ne za preventivni pregled kot pa resno delo (s tem seveda nočem reči, da varnostni pregled peči ni pomembno delo). Blush

Lahko tudi na ZS Smile
Dimnikarstvo Gomboc. Naredi hitro, in ne odira. Izda tudi razno razna soglasja za ispravnost dimnika... Kolikor vem ni važno območje in storitev lahko opravi vsak dimnikar.
Dimnikarstvo Žir d.o.o Hrastnik, oče in sin. Delata od Hrastnika do avstrijske meje, zelo priporočam.
Thumbs Up 
Najlepša hvala obema za predloge Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
29.09.2022 ob 13:16:41
Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
Najnovejše smernice bivanja in energetske učinkovitosti skoraj nič-energijskih hiš. Naselje DRENovo: naravni... Beri dalje »
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
26.09.2022 ob 12:19:36
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
Trajnostna gradnja prihodnosti  - V ŽIVO na prvi slovenski certificirani aktivni hiši V podjetju Lumar, pionirju in... Beri dalje »
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
21.09.2022 ob 07:43:24
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
Brez stresa, brez dela. Samo sprostite se in uživajte z družino in prijatelji. Vljudno vas vabimo na dan odprtih vrat v Krmelj, v... Beri dalje »
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
16.09.2022 ob 14:27:50
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
Smo vaš zanesljiv partner na področju gradnje in obnove, s ciljem uresničiti vaše projekte in nadgraditi vaše... Beri dalje »
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
05.09.2022 ob 12:41:43
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
Stanovanjski kredit Sam pojem »kredit« izhaja iz latinske besede Credere in pomeni varovati, zaupati. Pri kreditnem razmerju... Beri dalje »