Gradnja in obnova > Energijski viri
Kateri električni grelec za kopalniški radiator

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri električni grelec za kopalniški radiator
Zdravo,

razmišljam o kopalniškem radiatorju na električni grelec, kot dodatek talnemu gretju.

Kateri grelec bi priporočali, da ima:
- vgrajen sobni termostat, se pravi, da meri sobno temperaturo in prižiga/ugaša radiator

- ima gumb s hitro funkcijo, npr. da se prižge samo za par ur in se potem samodejno izključi 

lp
Jst mam Bial grelec.

Ima 2h časovnik, termostat pa dela le na temperaturo vode.

Za sobno temperaturo ga pač povežeš na enostaven sobni stenski termostat.
Nabaviš nekaj takšnega:

https://www.instal.si/kopalniski-radiatorji-elektricni

In potem po potrebi nastavljaš termostat. Če ga pa želiš izklapljat, pa vmes daš časovno stikalo, npr. to:

https://www.conrad.si/p/digitalna-casovn...nja-618495#!
Pri nas vse probleme reši infra grelec. Vklopim ga, ko zlezem pod tuš, časovni rele ga izklopi 20 minut po vklopu. Radiator v kopalnici sicer vseskozi greje. Po tuširanju za nekaj minut odprem okno, vlaga izgine ven. Zadeve delujejo celo v zadovoljstvo rahlo kompliciranega spola. Lojtra radiator z grelcem je za moje pojme preveč počasna zadeva.
Lojtra je sicer počasna, ampak mi smo navajeni, da kdor gre mimo kopalnice okoli 17h, stisne stikalo. Ob 20h je notri super občutek. Nato izklopimo in na preostali toploti še posušimo brisače.

Tudi jaz imam še IR pečko, če pozabimo na lojtro. Je tudi ok, vendar žge v glavo. Pa smrdi po zažganem, če je ne uporabljaš redno.
Mogoče ideja.

Električni grelec v lojtro, vmes med grelec in vtičnico pa sobni termostat. Meni omenjeno deluje odlično in ne zamenjam. Nastaviš temperaturo, čas,... in grelec deluje, ko želiš in vzdržuje nastavljeno temperaturo.

Komplet strošek cca. 30€ (bolha).
When searching for a Best Custom Writing, be sure to read unbiased evaluations since even if someone doesn't like something about an essay writing service, they will certainly write it. As a result, they will not hesitate to update the review.
I want one as well for my academic writing agency, here we have a team of the best dissertation writers UK & I always make sure to provide them the environment where they can work with their heart.

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
19.05.2022 ob 13:41:01
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat  - Popolnost bivanja v hiši, kjer diši po domu Kje: okolica Bleda Kdaj: v... Beri dalje »
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
21.04.2022 ob 07:06:17
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit Dobrodošle stranke vseh bankUjemite nizke obrestne mere in... Beri dalje »