Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
mansardna okna pri menjavi strehe

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mansardna okna pri menjavi strehe
Pozdrav,

Avgusta sem se vselila v mansardno stanovanje v večstanovanjsko stavbo.
Obnova strehe je bila takrat že dogovorjena, sredstva se zbirajo v rezervnem skladu, izvajalec je bil izbran. 
Zdaj, v oktobru so začeli z deli, najprej na našem vhodu. Streha je zamenjana, dela še niso čisto končana.
Dogovorila sem se, da mi položijo na "moj strop" na zunanjo stran izolacijo, ki je prej ni bilo in to bom plačala sama.

Zdaj pa k problemu: ker so streho nekoliko dvignili je zdaj, ko so vrnili mansardna okna nazaj, med oknom in steno cca 7 cm lunknja, kjer so sicer dali neko peno, vseeno pa mi piha notri in pač bo to treba sanirati (imam 3 strešna okna). Oni trdijo, da je to moj strošek, ker je to znotraj mojega stanovanja. Meni se zdi, da to ne bi smel biti moj strošek. Prosim za vaše mnenje in na kaj naj se sklicujem, v kolikor imam prav.

hvala, lp
Liza
Ne. Tudi izolacija na strop ne bi smel biti tvoj strosek. Streha je streha od vseh!
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
19.05.2022 ob 13:41:01
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat  - Popolnost bivanja v hiši, kjer diši po domu Kje: okolica Bleda Kdaj: v... Beri dalje »
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
21.04.2022 ob 07:06:17
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit Dobrodošle stranke vseh bankUjemite nizke obrestne mere in... Beri dalje »