Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Primopredaja stanovanja - zapisnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primopredaja stanovanja - zapisnik
Zdravo,

Zanima me kaj bi bilo dobro, da piše v primopredajnem zapisniku, da se kot prodajalec zaščitim pred morebitnimi poškodbami , ki bi v stanovanju nastale po primopredaji.

Na temu obrazcu ne piše nič, samo popis števcev in podatke o prodajalcu, kupcu ter nepremičnini.

https://7ejee65e3jwzostandardsa.blob.cor...c_okna.pdf
Zakaj to žuli tebe kot prodajalca?
Če si prodal in ni navedeno v zapisniku, potem je to problem kupca.
A mora bit vsaka mala napakica navedena v zapisniku ? Praska na omari, mala praska na parketu itd ??
Ja napiši, da se kupec strinja z stanjem stevcev in stanjem stanovanja in to je to. Mislim eni komplicirate.
Jaz sem si vzel 10 min in pofotkal vse iz vseh koncev.
Ok hvala za nasvete. Jah včasih se splača biti ekstra previden. Ni slabo, če piše kaj več, kot manj.
Zate kot prodajalca je bolje da pise manj...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Saj zato je postopek primopredaje, da kupec ugotavlja morebitne nepravilnosti in jih zapiše v zapisnik. Če se je ob primopredji strinjal s stanjem, se lahko obriše pod nosom.
Običajno je na slabšem kupec, saj je plačal za stanovanje kot ga je videl na ogledu, potem pa prodajalec ob izselitvi mariskaj obtolče, razbije in spraska ko spravlja svoje stvari ven...

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
19.05.2022 ob 13:41:01
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat
Vabljeni na Marlesov dan odprtih vrat  - Popolnost bivanja v hiši, kjer diši po domu Kje: okolica Bleda Kdaj: v... Beri dalje »
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
21.04.2022 ob 07:06:17
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit
Ne zamudite nizkih obrestnih mer | NLB Stanovanjski kredit Dobrodošle stranke vseh bankUjemite nizke obrestne mere in... Beri dalje »