Gradnja in obnova > Energijski viri
Toplotna črpalka za staro hišo v Vancouvru

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toplotna črpalka za staro hišo v Vancouvru
Pozdravljeni,

preučuje obnovo stare hiše, zgrajene v 60-ih. Naredili smo energetsko oceno in tip nam je priporočil, da dobimo toplotno črpalko z zračnim virom, kar pomeni, da nam bo prihranilo $. Zanima me, če ima kdo izkušnje z uporabo toplotne črpalke v svojih starejših hišah in izkušnje? Najlepša hvala!
Pozdravljeni,

preučuje obnovo stare hiše, zgrajene v 60-ih. Naredili smo energetsko oceno in tip nam je priporočil, da dobimo toplotno črpalko z zračnimSHAREit Appvn virom, kar pomeni, da nam bo prihranilo $. Zanima me, če ima kdo izkušnje z uporabo toplotne črpalke v svojih starejših hišah in izkušnje? Najlepša hvala!
ISSUE GOT SOLVED
Zelo zanimivo.
Kolikor mi je znano je Vancouver znan po tem, da ima zelo blago klimo, podobno kot naša Primorska.
Dokazano, toplotne črpalke so zmožne ogrevat vse vrste objektov, za kaj konkretnega pa bo treba dati bolj natančne podatke o sami hiši.
Kot kaže podobne temperature kot sem jih poznal iz mojega leta, preživetega v Portu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Climate_of_Vancouver
Prebivalci Blok bi te vprašali zakaj bi ogreval, če je celo leto toplo  Big Grin.
Vem, da so imeli velike težave z pripravo prog, ko so bile tam olimpijske igre 2010. Bi pa naj bilo tudi eno najbolj privlačnih mest za bivanje na svetu.
Vsekakor bomo mu svetovali kakšnega Kronovška, da naredimo malo reklame za naše kraje, seveda, če se še bo oglasil.
Tole je verjetno bot.
Ne verjetno, ampak 100%. Slovenci smo lahko veseli, da imamo tako zaj. jezik, no predvsem pa nepomemben, da prevodi še niso 100%. Pa še vseeno se že nekateri ujamejo in odgovarjajo... Kaj šele prihaja...
Prihaja, prihaja... pri Guglu prevajalniku je v službi en Tržičan Jaka, sem bral v zadnjem občinskem glasilu Tržičan.
Da bi nek izseljenec spraševal na tak način je res skoraj neverjetno.
Sonce naj sveti vsak dan!
Mogoce je pa nigerijski "princ" ki isce svoje zrtve, samo je falil forum je bolj malo zensk tukaj Big Grin
Tukaj na forumu smo taki maheri, da se nas sliši onkraj luže.
Sicer na koncu je napisal, da je zadeva rešena.

Skok na forum:

Zadnje novice

Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
23.04.2021 ob 11:54:22
Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
Recite DA pravim priložnostim in pridobite individualno NLB ponudbo Ne moremo izkoristiti priložnosti, za katere ne vemo, da... Beri dalje »
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
13.04.2021 ob 13:14:07
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši dizajn. Kolikokrat ste si ob pomladnem ugašanju... Beri dalje »