Gradnja in obnova > Montažni sistemi in les
Montažna hiša da te kap,.......

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montažna hiša da te kap,.......
Pozdravljeni ,
sem pred časom pisal v nekem odgovoru, o plesnivih novo-postavljenih montažnih hišah. Sem sedaj dobil slike.

Eto, bom/sem  slike prilepil, te katastrofe. 

Na predelnih stenah ni zalepljena/zatesnjena parna zapora.

Tule je slikana plesen na hiši - na podstrešju;kolikor sem dobil informacije, ta hiša še ni vseljena tudi še ni predana investitorju.

Ko dobim še kakšno sliko , cvetke - pizdarije , bom nalepil sliko.

p.s.: moderatorji, žal nisem našel svoje že davne teme , kjer sem pisal o " Cvetkah gradnje ". Wink
Lep pozdrav
Sad
Srčno upam, da bodo dobili denar nazaj, oz. Nove stene in streho.
V kateri temi pa je namig proizvajalca? Menda ziher?
Kdo je pa izvajalec, če ni skrivnost...
Upam, da je pred hišo tisti simpatični plakatek;

"NAŠO SANJSKO HIŠO NAM GRADI ______"
Big Grin

Predvidevam, da kredit  Shy
maticrene1,
žal ni plakatka.
Tudi papirjev bolj malo. Confused
Lep pozdrav
Zdravo,
upam, da se bo nekaterim , ki samo bežno berejo/kontrolirajo naš forum PSS, malce razjasnilo, da nismo samo prepotentni forumaši in ljudje ki zabijamo čas tu gori, malce razjasnilo ob teh dodatnih slikah.

napake izvajalcev se izkažejo čez nakaj časa. Tu so deske resnično gnile in pelesnive!!
Predlog , da se investitorji pozanimajo glede kvalitete izvedbe del , izvajalcev, nadzornikov in projektantov vedno povdarjamo, a žal bolj malo zaleže.
Šele ko so pizdarije vidne, se potem zgovarjajo investitreji, da so  "" LAIKI "", da se spoznajo na gradnjo,.......i.t.d. Angry

Dobesedno , jebeš takšnega investitorja.
Pa brez zamere do .............  Wink
Lep pozdrav
In kaj je dejansko tu problem? A zamaka od zgoraj ali je to problem kondenzacije?
Dejstvo je, da je 95% obrtnikov navadnih šalabajzarjev, ki se jim sladko j*be za to kakšen izdelek pustijo za sabo. V ta kontekst spadajo tudi nadzorniki in arhitekti, ki imajo dolžnost opozarjati na napake. Edino kar vsi res obvladajo je povedati svoj TRR, kamor mora investitor nakazati (pre)visok znesek za izvedbo del. Od tam naprej pa......

Ko gredo stvari narobe, je pa seveda najlažje krivdo za napake zvaliti na investitorja, ki je zadevo seveda plačal v dobri veri, da bo vse narejeno tako kot je treba. Oh ja, lepa si Slovenija......
Zdravo,
vsaj kar imam informacije je napaka že v samem projektu, nato v montaži in zaključku.
Parna zapora ni v redu; samo tesnjenje prebojev ni v redu; stopnice na dile ne dihtajo, ostrešjeje napaka izdelano,.....

Ja drži, " m555 " , na koncu je investitor , ki se mu očita, da ne zna uporabljati hiše/objekta.
Lep pozdrav
Mene tudi zanima, kdo vam gradi hišo? Sploh zato, ker se tudi sam zanimam za montažno gradnjo Undecided
Takšne teme bi bilo treba izbrisati. Zakaj? Ker ne vem, ali je to provokacija ali skrita antireklama za montažne hiše ali kaj? Zakaj tako mislim? Ker če se že objavijo take zadeve, se LOGIČNO tudi pove, KDO je izvajalec te katastrofe.  Huh
V čem je finta, da je zdaj skrivnost? In čemu bi objavljal to, če se ne pove, kdo izvaja take gradnje, da bomo bodoči investitorji pozorni, koga izbiramo, da nam postavi naš dom?  Angry
Poglej kdo je objavil in kakšne reference ima skozi objave. Če se vam niti to ne da, potem pač ni pomoči ob nakupu nove hiše.
to itak, ampak nekomu, ki kupuje montažno hišo, pa taki podatki prav pridejo. tega v pamfletkih ne piše. Si pa mislim, da do tega podatka vseeno ni nemogoče priti. samo pač javno na forumu pač ne.
če bi se takšne teme brisale ne bi nikoli noben vedel kakšne šlamparije izvajajo monterji montažnih hiš.
O izvajalcih se ne sme. Ker potem teme res izginejo. Če te zanimajo detajli... piši mu na zasebno pa dobiš odgovor.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »