Opremljanje doma > Kopalniška oprema
VGRADNI PRALNI STROJ

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VGRADNI PRALNI STROJ
Imamo problem z majhno kopalnico,tako bi imeli pralni stroj v kuhinji.A kdo ve za vgradni pralni stroj.
hvala za nasvete
Obstaja od miele, verjetno je tudi cena precej zasoljena.

LP
dobiš noter tudi navadnega tako da mu zgornji pokrov odstraniš in dobro je da ima nastavljive noge po višini. paše potem not ko ata na mamo Big Grin
pri navadnem globina ne ustreza. Vgradne imajo skoraj vsi proizvajalci, samo pri nas jih dosti zastopnikov ne uvaža. Se pa dobijo tudi drugi, ne le Miele.
naj malo pomeri, ker jaz sem na tak način že 2 not dobil in z globino ni bilo nobenih problemov Wink
no, moj doma je globok 62 cm, kuhinja pa 60. če ga hočeš zapret z vrati, da se ga ne vidi, je potrebno narest bolj globok pult. razen, če kupiš ta ozek stroj.
problem se pojavi tudi pri coklu, ker je pri kuhinji pomaknjen noter, lahko pa gre le do stroja.
govorim seveda o estetskih rešitvah, teoretično je lahko cokel do stroja in stroj z vidnim bobnom, samo to ni ravno lepo :wink:
hvala za navete.

sem se pri miele pozanimal za ceno.

Vgradni pralni troj 1987E
vgradni pralno ušilni stroj 2812E

ne morš verjet

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »