Nepremičnine > Gradbena dokumentacija
Fečarde-na črno

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fečarde-na črno
Pozdravljeni

Vem da ni prav ampak kaj moram, vprašam še vedno lahko , malo mi je veliko dati 4000€ za papirje Smile

Pri starših na 28 stari hiši bi si uredil mansardno stanovanje , ker je na eni strani kolenčni zid nizek (3šare) bi si zaradi višine, svetlobe ter prostora naredil fečardno po celotni strehi.. Ja potreboval bi gradbeno dovoljenje delno sem tudi v fazi pridobivanja le tega ampak me zanima sledeče v kolikor je bil kdo v tej situaciji  in je šel  podoben projekt delati na črno, ste imeli kakšne težave, kazen-kolikšna?
Kar se tiče sosedov smo si dobri čeprav to jemljem kot rezervo, ker nikoli ne veš kdaj te lahko misleč najboljši prijatelj zafrkne.. ampak pustimo to...
Zanima me predvsem kolikšne so kazni...?
Upošteval bom seveda smernice za fečarde od naše občine.
Pravilen izraz je frčada ali kukerl .
Globa je od 1.000-3.000 €.
Not and all desirous movements are induced for the anticipation for the positives for the room. The skills are polished for the use of professional writing help for all tips. The change is fit for the hope of the encouraging athletes for the fitness and all room for the fix ion for the turn for the shapes.
While editing, you might cut out whole sentences, even paragraphs. Your friends, teacher, or counselor by giving feedback might focus on other aspects of your achievements and background that you didn’t even think of. It is a common misconception that you are not allowed to use help with your essay. Even the people who are members of the admission staff agree that getting a statement of purpose help is complexly fine.

Skok na forum:

Zadnje novice

Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
23.04.2021 ob 11:54:22
Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
Recite DA pravim priložnostim in pridobite individualno NLB ponudbo Ne moremo izkoristiti priložnosti, za katere ne vemo, da... Beri dalje »
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
13.04.2021 ob 13:14:07
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši dizajn. Kolikokrat ste si ob pomladnem ugašanju... Beri dalje »