Opremljanje doma > Ostalo
Nakup baterijskega vrtalnika

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup baterijskega vrtalnika
Zdravo,

Se odločam med temi tremi baterijskimi za uporabo po hiši (vrtanje, vijačenje vseh materialov).

https://www.ideo.si/akumulatorski_vrtaln...5D2_DeWALT

https://www.mimovrste.com/akumulatorski-...-2-li-plus

https://www.mimovrste.com/akumulatorski-...-dhp453sye

Tale DeWalt mi je najbolj všeč, je pamalce starejši model.

Ima kdo kakšne izkušnje s tem znamkami?
Imam Boscha, zadovoljen

Mislim pa, da karkoli od tega kupiš bo ok.
za ta dnar dobis v hoferju ali lidlu 5 vrtalcev. In karakteristike, moc in zanesljivost ista...
Katerega koli boš vzel bo opravljal svojo nalogo. Bi pa jaz vzel tako firmo, da lahko dokupiš še kakšno drugo orodje, ki bi ga rabil. Kakšne škarje za živo mejo, ročni cirkular, kosilnica na nitko... Vse to je orodje ki pri hiši pride vedno prav.
Recimo jaz sem kupil Ryobi in imam več kot 15 različnih strojev, kateri uporabljajo isto baterijo.
Ne ni ista. Ni niti priblizno ista. Je pa za ceno odlicna.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
(17.5.2020 ob 13:19)firefly Napisal: Ne ni ista. Ni niti priblizno ista. Je pa za ceno odlicna.

ma sej to sem mu hotu napisat. Ce z vrtalnikom ne sluzis kruh, so tisti za svojo ceno več kot odlicni. Se prevec kar rabis za parkrat na mesec
No... kakor za koga... zame je 2x na mesec se kako vredno placat 200 eur za dobro masinco... odvisno od cloveka. Je pa vsaj baterija pri teh low bodget zdaj vsaj ok. Recimo. Vcasih so ble xtra obup...
Ma saj tale Boschovami je zelo všeč, samo ne vem če bom v steno lahko vrtal z njo - ker ni ravno pod specifikacijami. DeWaltova imajo pa nekateri na tujih spletnih straneh neke slabe izkušnje. Makita pa pač mal bolj švoh kapaciteta baterine in nima lučke za posvetit Smile
Tegale sem našel in deluje kof kopija DeWalta, samo ceneje

https://www.ideo.si/akumulatorski_udarni...D2_STANLEY
o kakem vrtanju v steno ti razmišljaš? In zakaj?
(17.5.2020 ob 17:10)firefly Napisal: o kakem  vrtanju v steno ti razmišljaš? In zakaj?

Vrtanje v opeko, siporeks, mogoče tudi beton - vendar za to že imam udarno kladivo. Drugače pa bolj pogosta uporaba les in kovina.
les in kovino ti vrta vsak. Beton ne vrta noben. Opeko vrtajo udarni (2 imaš taka) ampak tudi za to greš po "kladivo", ker je s temi mašincami obup...

devaltov je najbolj konkreten med tvojimi. Ga pa ne poznam. Okvare imaš lahko na vsakem. Ali na nobenem...

Če bi jst izbiral med tvojimi, bi izbral boschovega.

za privat imam jst milwakija s 2ma 5Ah bateijama in orng moči. za cca 300 EUR.
Se tudi sam vse bolj nagibam k Boschevim, sem gledal test in če je kakšna potreba tudi povrta v steno. Tako, da bo za začetno malce bolj zanesljivo napravo ok.
(17.5.2020 ob 12:05)biciklist Napisal: Imam Boscha, zadovoljen

Mislim pa, da karkoli od tega kupiš bo ok.

Se strinjam, da ti bo verjetno katerikoli od teh OK.
Sam uporabljam Makite - ampak s 5 Ah baterijami.

Take 1,5 ali pa 2 Ah moraš verjetno menjavat vsake pol ure.
Tale boschov nima udarnega vrtanja. Drug model najdi ce zelis udarno opcijo (vrtanje v stene).

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »