Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
plačal izvajalca sedaj ga pa ni od nikoder

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plačal izvajalca sedaj ga pa ni od nikoder
s tem izvajalcem sem sodeloval oziroma mi je gradil že od izkopa in do plošče na kletjo je bilo vse vredu dokler me ni prepričal, da sem mu dal nekaj denarja vnaprej ker se mi je zdel pošten in so tudi delali brez problemov sem mu zaupal in cca 10000 eur plačal vnaprej, moral bi mi še narediti eno ploščo pozidat mansardo in izvesti streho sedaj ga že 2 mesca ni od nikoder sicer se javlja na telefon objublja da bo prišel jutri, v ponedeljek... in tako me nateguje že 2 meseca kamlu bo zima in dvomim da bo sploh še kaj naredil rok ima do 10 novembra ko bi morala biti hiša že pokrita vendar se mi vse bolj dozdeva da bo enostavno izginil sam bom pa končal brez denarja in z nedokončano (nepokrito) hišo.
 Vem, da sem bil naiven in sem najbolj jezen na sebe ker sem mu zaupal toliko denarja, vendar me zanima kaj lahko storim v tem primeru ali ima kdo izkušnje z izterjavami gradbenih podjeti in izvajalcev problem je ker niti nimam več dovolj denarja da bi pokril hišo z drugim izvajalcem... ko pa gledam na portalu stop neplačniki pa vidim da ima podjetje blokiran račun ali je sploh mogoče izterjati od takega podjetja denar, imam pogodbo tudi nakazal sem mu na račun noče mi pa poslati računa... 

skratka sem že na koncu z živci ne vem kaj naredti najraje bi šel do njega in ga...
Na Bizi.si, pa stop neplačniki bi pogledal prej, preden si mu denar izpljunil. Sedaj greš lahko le do njega in ga...
Prijavi ga zaradi goljufije. Upam da imaš vsaj potrdilo o plačilu.
Predvidevam, da so mu ljudje pobrisali drugam. Zadnje čase se to veliko dogaja. Imaš ekipo delavcev, ki pridno delajo. Lepega dne pa ti samo pošljejo SMS da so se odločili za drugega šefa. Obljubljenega posla (in mogoče tudi pobranega denarja) pa ogromno.
Jeba, ni kaj.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
Kaj je pa sploh bil razlog, da mu plačaš naprej za zidavo in betoniranje?
Pejt do njega in imej koga ob sebi...ne odlašaj več.
(21.10.2019 ob 07:28)Fery Napisal: Predvidevam, da so mu ljudje pobrisali drugam. Zadnje čase se to veliko dogaja. Imaš ekipo delavcev, ki pridno delajo. Lepega dne pa ti samo pošljejo SMS da so se odločili za drugega šefa. Obljubljenega posla (in mogoče tudi pobranega denarja) pa ogromno.
Jeba, ni kaj.

Potem fora s FB drži
Da mora stranka (kupec) biti spoštljiv do delavca(prodajalca) , ker tdo tega delavca je težje dobiti kot dobrega kupca. 

Poiskat pa z njim iti na banko dvigniti keš. Upaj da ni - na računu. Ker potem greš lahko z njim samo v klet. Pa ne vinsko.
Sonce naj sveti vsak dan!
(21.10.2019 ob 11:29)Hanzi Napisal:
(21.10.2019 ob 07:28)Fery Napisal: Predvidevam, da so mu ljudje pobrisali drugam. Zadnje čase se to veliko dogaja. Imaš ekipo delavcev, ki pridno delajo. Lepega dne pa ti samo pošljejo SMS da so se odločili za drugega šefa. Obljubljenega posla (in mogoče tudi pobranega denarja) pa ogromno.
Jeba, ni kaj.

Potem fora s FB drži
Da mora stranka (kupec) biti spoštljiv do delavca(prodajalca) , ker tdo tega delavca je težje dobiti kot dobrega kupca. 

Poiskat pa z njim iti na banko dvigniti keš. Upaj da ni - na računu. Ker potem greš lahko z njim samo v klet. Pa ne vinsko.
sem tudi o tem razmišljal vendar sem dobil občutek, da išče 'batine' da bi potem še tukaj lahko tožil in bi na koncu še to plačeval zanima me pravno ali je možno to izterjat in ali moram res čakat do 10 novembra, da isteče pogodba ker se že res mudi, če želim imeti pokrito ali je imel kdo podobne izkušnje ali mi lahko kdo priporoči odvetnika...
Če nisi navedel vmesnih rokov, potem drži, ja.
Še parkrat greš spat, pa bo. Če mu bo kaj vzeti.
Pa kakšen papir maš, da si mu pare dal?
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
(21.10.2019 ob 17:15)Fery Napisal: Če nisi navedel vmesnih rokov, potem drži, ja.
Še parkrat greš spat, pa bo. Če mu bo kaj vzeti.
Pa kakšen papir maš, da si mu pare dal?

nakazal sem mu na račun tako, da je razvidno iz bančnih izpiskov, tudi prek maila in sms-a sem ga pozval naj mi pošlje račun, če ne ga bom prijavil na davčno, bi pa drug teden ker sem prost cel teden sam nadaljeval in mi res ni za čakat do 10 ega zima bo kmalu dela je pa še kar dosti obljub ki se vlečejo 3 mesece da bodo prišli imam pa dosti... Ali lahko predčasno razdrem pogodbo
Tri poste si rabil, da si omenil neko pogodbo. Sprašuješ, če jo lahko razdreš? Kaj je v njej zapisano veš le ti. Npr. izvajalec dobi plačano deset jurjev, rok (pričetka ali dokončanja del) je leto 2030. Potem je ne moreš razdreti. V nekih drugih slučajih jo lahko. Kaj pa je v pogodbi zapisano pa se ve, kdo ima vpogled vanjo.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »