Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
Najbolj ugodna trgovina - gradbeni material

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbolj ugodna trgovina - gradbeni material
Pozdravljeni,

zanima me katera trgovina z gradbenim materialom je najbolj ugodna? Kje kot fizicna oseba lahko dobis najvec rabata?

Lp.
Rabata al materiala?
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Najbolje da posles povprasevanja okrog in vidis kako je na stvari.

Pri nas v okolici Ptuja sva z zeno dobila najugodneje v Jagru, kar ni bilo tako ugodno pa sva se potem dogovorila za dodaten popust.

Se jim precej gre za promet tako da, rabat ti lahko dajo vsi- je pa odvisno koliko hocejo sami pokasirati ob tem.

Za predstavo je bil ves cigel, maltit in cement vkljucno s prevozom cca 500eu ceneje od konkurence.
Res je, če imaš v bližini Jagra, ceneje ne gre...

Je pa tudi res, da Jager čisto vsega nima.

Osebno kupujem v MIX-u
samo jagra je treba vzeti z rezervo. pri njih je pogosto vse ceneje na račun kvalitete. osebno se ga izogibam ker z njihovo kvaliteto sem se že prevečkrat opekel. pa ne samo jaz...
@Darkside - ja to je vsekakor res. Je pa res da je potrebno biti na kvaliteto pozoren povsod - lahko se opečeš tudi pri raznih "prvoklasnih" gradbenih trgovinah.

Na žalost pa se vse vrti okrog €€€€
Pozdravljeni,

ce ste z okolice MB potem TERRA RB, tam sm v casu gradnje hise nakupil komplet material in dobil konkreten rabat.

V bistvu je bilo takole, imel sem materiala za 23 K EUR (3GF) in sem sel od trgovine do trgovine in preprosto povedal, da bom vzel komplet vse odvisno od vasega rabata in kako glede prevoza...

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
11.10.2019 ob 09:01:30
Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
Zemeljski plin je vsestransko uporaben energent – v gospodinjstvu ga tako uporabljamo za ogrevanje prostorov, pripravo tople... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »