Mali oglasi > Prodam
P: Drva za kurjavo 23eur/m3

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P: Drva za kurjavo 23eur/m3
Photo 
Količinsko je drv cca. 28m3 ali 42m drv ali 10 klafter. 
Les na sebi nima lubja, samo čisti les, so zracno suseni 3 leta in so zelo na tesno zlozeni. 
Smreka ima večjo kurilno vrednost kot bukev.
Veliko smrekovih puntov, odrezki smrekovih plohov vecji/manjsi kosi. 

Cena je 23eur za m3 in je tako nizka če vzamete komplet 28m3!

smrekov les kurjava drva Drva les 

[Slika: DrvaDrva-640x640-1000.png]
[Slika: Drva-za-kurjavo_59d91efb761a5.jpg]
[Slika: Drva-za-kurjavo_59d9202d08681.jpg]

Priložene datoteke Predogledne slike

Nizja cena 22eur/m3
Nizja cena 21eur/m3
Lej tole tezko da ksn zastonj pride iskat.... in ne smreka ni boljsa od bukve. Sploh pa ne stara...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
@firefly kje si pa prebral, da je napisal, da je smreka bolja od bukve?? Jaz sem zasledil samo, da je napisal, da ima smreka vecjo kurilno vrednost od bukve, kar pa drzi.
Ne drzi ce prodajas m3...
Les ima enako kurilno vrednost na kilogram...
Bistvo je, da @firefly pise, da ne drzi, da je smreka boljsa od bukve in OP tega ni nikjer napisal.. Drugace pa na kg ima smreka vecjo kurilno vrednost od bukve..
Ok. Ni tocno to napisal. Pise pa ves cas o m3 in m. In vmes napise ds ima visjo kurilno vrednost al karkol ze napise. Itak da je misljeno zavajujoce. In tecno... sicer dvomim da bi kdo "padel na finto"....
Smreka je boljša v peletih, briketih, sekancih...
Drugače ni vredna nič. Sploh stara, sprana in prhka. Lahko le zraven peči stojiš in jo mečeš noter. Pa bo le kurjaču vroče. Drugim ne.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
@firefly Razumel si kar si hotel in ne kaj je napisano. Ne sodit po sebi in ne bit tolk zaletav.

O kubikih, klaftrah in metrih je v oglasu napisano zato ker imam polno vprasanj kolk je cesa in sem napisal da bo jasno vsem.

O kurilni vrednosti so ti razlozili ze drugi kako je napisano in ce gremo pisati po tvojem razumevanju in ce govorimo o kubikih je kubik smreke manj kot kubik bukve je pa hkrati zato trenutna MOJA CENA kubika smreke VEČ KOT POL MANJ kot se prodaja bukev, torej smo ze sedaj tudi v kubikih glede na ceno v boljsem razmerju kubik smreke katero prodajam sam in proti kubiku bukve ki se prodaja za minimalno 50eur/m3.

Lahko tudi napisemo v faktorjih. Kubik bukve je na kubik smreke boljsa za 1.5x medtem ko jest trenutno prodajam smreko za 2.5x faktor ceneje.

Je pa treba veckrat vrzt v pec ja, tako nekako je vedno v zivljenju, ce ces nekaj prisparati moras sam malce vec truda izkazati, tko kot tukaj na forumu kjer hoce vsaknekaj s svojimi rokami narediti da bo ceneje.

Lahko pa seveda ti tak les dajes drugim zastonj, ti nihce ne brani, meni pa prosim ne smeti teme.
Pa ne stare smreke lol
V teh 20m3 je glih za 1 m3 dobrih drv...

Srecno s prodajo!
@firerly in to si ti iz slike razbral?? 

Ne morem verjet, skodozeljni Janez, se tukaj na forumu se je treba drugim vmesavat in podcenjevat. Itak tipicno slovensko, ce nimam jaz, bom se pa drugega zajebal, da tud on nebo imel, ne firefly?? Butasto res, nebi bilo boljse, da bi pustil cloveka, da prodaja in, ce se bo nasel kupec bo le ta ocenjeval koliko je uporabnega materiala in ceno, ki jo je pripravljen placat!?
Nizja cena 20eur/m3

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »