Nepremičnine > Nakup, prodaja in pravna vprašanja
metuljček kamnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
metuljček kamnik
Ena majhna opazka glede odvetnikov in sodišč.
Preden se odločite za katerokoli tožbo se zavedajte, da tudi odvetniki delajo
za denar. Dobro premislite katere argumente imate in ali so argumenti res tehtni.Pretehtajte tudi možnost skupnega nastopanja (če so težve iste lahko se najdejo skupne točke)

Potrebno se je zavedati, da se vsaka vojna začne in konča pri mizi.

Da ne bo pomote, to pravim kot zunanji opazovalec, nimam veze ne z prodajalci ne z kupci.

l.p.
m 8) 8)
za tistega, ki hoče nikoli ne zmanjka sredstev
za tistega, ki noče nikoli ne zmanjka izgovorov
:? :? :?
Kdor dobro seje - dobro tudi žanje. No običajno je tako ...
kar se tiče zamujanja pozabi. kar se tiče opravičila, ga ni bilo, dobil ga boš, da boš dal mir in to je to.

kar se tiče žlebov, pa raje napelji vodo v svoj žep.

glede sodišča pa, kapo dol, če si bil velikokrat ins e ti da še hoditi. meni je sodišče tako bedno početje, da ne vem, kaj bi dla na prvo mesto, sodišče ali buljenje v tv in preklapljanje tistih 100 plus programov.
Po informacijah naj bi bili prevzemi konec naslednjega tedna Sad

... še vedno nimajo uporabnega dovoljenja
zakaj pa ni uporabnega dovoljenja, za katerega se je pisalo, da bo 'sedaj'.
Pozdravljeni lastniki stanovanj v Metuljčku,

klicali smo na Metropolo, uporabno dovoljene bo odobreno, ko bodo odpravili zahteve požarnega inšpektorja. Zahteva pa je, da v drugi etaži garaže uredijo prezračevalne naprave, ki morajo ustrezati predpisom.

Po pošti bomo preko Metropole prejeli dopis.
Lp, Mapi.
in zgodba se nadaljuje. tisti obljubljeni teden je okoli..mislim, sem prepričan, zagotovo bosta minila vsaj še dva. torej smo v decembru.

no..če boste novo leto dočakali v novih stanovanjih bo to lepo. ni nemogoče. sam stavim pa ne.

medtem pa gledam enega izmed 'pravih' kako pred načrtovanim rokom blok raste in se kaže že pošteno iz zemlje.
pozdrav!

zanima me, ce ste tudi vi opazili razpoke na stenah stanovanja. predvsem nad vrati in okoli vticnic. me je kar presenetilo, saj je tega v stanovanju, vsaj pri nama, res veliko.

drugace pa upamo na cimprejsnjo vselitev...

lp.
Pa smo dočakali uporabno dovoljenje in prevzeme Smile

Ob koncu bi pohvalil fante iz CMCja in osebje iz Metropole! Vse smo se normalno zmenili. Stanovanje ni perfektno izdelano, je pa solidno. Perfektno dandanes itak noben več ne zna oz. 'nima časa'... vsaj kot slišim.

Se vidimo... Smile
lepo je prebrat veselo novico.

upam, da ste zmenili tudi za normalno odškodnino in da boste uživali v novem domu.
Pozdrav
Samo v informacijo: V objektu je položena OPTIKA, ki je ŽE PRIKLOPLJENA na centralo. To pomeni, da si lahko preko Telekoma (Siol-a) brez težav priklopite optični internet , TV ...

L.P.

Jan
Kdor dobro seje - dobro tudi žanje. No običajno je tako ...
pozdravljeni bodoči sosedje :wink:
naju tole s prevzemi kar malo skrbi. na predhodnem pregledu je bilo kar precej napak(razpoke, krive stene, ploščice,...)
ali lahko zaradi takšnih napak (če niso odpravljene) zavrneš prevzem?
kako je zamudnimi penali?

lp
Tudi mene zanima, kako je bilo na prevzemih.

Kdo je prisoten na prevzemu, ali je kakšna stvar, na katero je potrebno biti še posebaj pozoren, ...

lp

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »