Kar naredi dom > Vrt in okolica
Oglje iz Lidla

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oglje iz Lidla
Je že kdo preizkusil oglje iz Lidla, ki je trenutno v akciji 1,59 € za 2,5 kg? Kako se obnese v primerjavi s priznanimi znamkami, kot je npr. webrovo oglje?
Kupi tisti žakelj in ga zabriši na žar, porko dio.
Če nimaš evra devetinpetdeset, mi daj na zs naslov, pa ti bom poslal 2. Za žakelj in še tringeld.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Žal tega oglja ne moreš primerjati z Webrovim, lahko pa z ostalimi alternativami (razni bau bau, Špar itd....) - vsaj kolikor sem sam preizkusil...

Za 5 čevapov ajde, ko pa imaš nekaj kg mesa pa enostavno prehito zgori in da premalo od sebe.

Lansko leto smo kar sprobali kar nekaj vrst oglja ki jih po trgovinah prodajajo po takšni in drugačni ceni - zaključek je bil da daš tistih par € več in je to to.

Kupujem sedaj samo Webrovo oglje in brikete v Bau bau - je najceneje Smile

lp,
(13.8.2019 ob 05:59)Dawid Napisal: Žal tega oglja ne moreš primerjati z Webrovim, lahko pa z ostalimi alternativami (razni bau bau, Špar itd....) - vsaj kolikor sem sam preizkusil...

Za 5 čevapov ajde, ko pa imaš nekaj kg mesa pa enostavno prehito zgori in da premalo od sebe.

Lansko leto smo kar sprobali kar nekaj vrst oglja ki jih po trgovinah prodajajo po takšni in drugačni ceni - zaključek je bil da daš tistih par € več in je to to.

Kupujem sedaj samo Webrovo oglje in brikete v Bau bau - je najceneje Smile

lp,

Eh, oglje je morda dobro le visokokvalitetno, z veliki kosi. Tisto pocensko je en sam zdrobljen prah. Sicer pa jaz uporabljam izključno brikete, ker trajaja dolgo in enakomerno žarijo, pa nobenega prahu in zdrobljenih delcev ni. Briketi so mi vsi OK, pa nabavljam pocenske v Lidlu, Hoferju, Bauhausu, vse kar pride pod roke.
Webrovo sploh ni drago...če primerjaš seveda samo ceno je, dejansko pa gori dlje, bolj enakomerno, itd....poleg tega je v pvc embalaži, da ne postane vlažen, če ga ne porabih prehitro....jaz kupujem samo webrovega...seveda brikete.
drugače pa tudi Hoferjevo ni slabo.
Kje pa kupujete Webrovo oglje, je še kje ceneje kot 9,99 € v Merkurju?

Vsekakor je pomembno, da od oglja ostane čim manj prahu, saj ta zamaši zračne odprtine v zaprtem žaru, kar privede do nižje temperature. Od Webrovega res ne ostane skoraj ničesar.
Brikete probal od lidl, spar, petrol, weber in hofer. weber se malce počasneje vžgejo, ampak kot so že ostali povedali držijo dlje. Za low&slow pečenje drugega ni za vzeti. Za običajen piknik/čevape pa jaz kupim hoferjeve.

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »