Splošno > Sam svoj mojster
Odpadle plosce na zunanji steni

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpadle plosce na zunanji steni
Pozdravljeni
Po 8 letih so odpadle nekatere ploscice na zunanji steni. Najverjetneje dez. Odstranil sem dodatno problematicne. S cim jih zalepiti nazaj da bo drzalo dez in mraz? Je pa vsega 10 ploscic.

Ker sm bolj laik kako se lotiti tega podviga? Od spodaj navzgor?

Priložene datoteke Predogledne slike

Ni, kriv dež ampak šlamparija pri izvedbi. Predvsem vse  ploščice potrkaj, da votlo ne zvenijo, porezkat podlago odstopajočih in ponovno nalepit. Osebno,  razen  granitogreza imam vso keramiko namočeno, pred lepljenjem se mi samo odcedi. ne šparat s kvaliteto lepila in fugirne mase, katera je dobro, da ni vodovpojna pa si na konju.
hvala

kakšno priporočilo za lepilo?
Kako pravilno polagati? od spodaj navzgor ali obratno?
Hvala
Uroš
Ponovno bi prosil za priporočilo za dobro lepilo (ali obstaja kot kakšen npr. purpen) za zunanjo steno po kateri veliko dežuje.
Hvala

Uroš

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »