Gradnja in obnova > Energijski viri
INOVATIKA Integrirani bio toplotni sistem IBS 48

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INOVATIKA Integrirani bio toplotni sistem IBS 48
Pozdravljeni,

rada bi vas opozorila na izkušno s podjetjem INOVATIKA, ki trži integrirani toplotni sistem IBS48 in ga tudi na veliko oglašuje v medijih. Moj oče jim je novembra 2018 nakazal avansno plačilo v znesku 10.140 eur. Dobava, ki je bila z njihove strani obljubljena do konca leta 2018, pa še danes (osem mesecev po plačilu), ni opravljena. Rok dobave so vsekozi prelagali, potem pa se prenehali odzivati na naše telefonske klice in elektronska sporočila. Žal sedaj ni ne denarja (težko prisluženi prihranki), ne ogrevanja.

Upam, da s to objavo preprečim še kaj podobnega.

LP
A to so tisti fanatiki ki so pisali da njihova uplinjevalna peč ne potrebuje zalogovnika.
Sonce naj sveti vsak dan!
Najverjetneje sploh nekega normalnega izdelovalca nimajo...glede na to, da so še pol leta nazaj na vse pretege iskali na trgu partnerja za ta del.
1 leto že držijo 10k eur in še nisi šla do tržnega inšpektorja ??
Dafuq.
Nisi edina tudi jaz sem jim plačal in ostal brez denarja in peči. Sporožil bom kazenski postopek zaradi kaznivega dejanja goljufije, prav tako sem zadevo prijavi tržnemu inšpektoratu, predlagam, da to naredite tudi vi.
Na hitro pogledal njihove bilance in izgleda zadeva precej čudno. Kot da so se v 2018 odločili izčrpati firmo; stroški dela so jim recimo v 2018 glede na 2017 zrasli za 70%, čeprav se število zaposlenih ni spremenilo. Strošek na zaposlenega je zrasel na 2.500 EUR, kar seveda ne narediš, če ti gre za nohte in želiš, da firma preživi. Pa zdi se, da so tudi banke in dobavitelje nategnili. Skratka, dolžni so na vse strani.

Nekak dvomim, da boste prišli do svojega denarja. Policijo in tržni inšpektorat pa le vključite, da bodo vsaj fasali to, kar si zaslužijo.
Ocitno se v nasi drzavi obstaja, kar nekaj naivnezev, ki storitve placujejo v naprej. Jebi ga, take ovce je pac treba sisat. Po toci je prepozno zvonit.

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »