Gradnja in obnova > Tlaki, izolacija in ostrešja
Streha

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streha
pozdravljeni,

imam eno vprašanje,živim v 4 stanovanjskem bloku,upravnika nimamo,sosed je pred kratkim prekrival streho,jaz in moj spodnji sosed sva prekrila streho pred 16 leti,jaz imam tondach,sosed ki je na novo delal ima bramac,,med eno in drugo streho je diletacija oz,obroba,,jaz ima 3cm letve on je dal 4 cm letve,, uporabljena je bila stara obroba ,,problem je v tem ker sedaj na obrobi zateka voda in obroba visi na notranjo stran, ,sosed pravi da je za njega dobro,, ko sem mu omenil da je treba to popravit,noče niti slišat,,priseljen je na novo,lastnijk je on,,razmišljam da bi šel do odvetnika in mu napisali opozorilo,da bi to popravil,,vhod je eden,,dve stranki so na levi strani in dve na desni strani bloka,,

hvala za odgovor

lp
Kar misliš plačati odvetniku,plačaj popravilo strehe,te bo ceneje prišlo
Kakšen si, grd. Zakaj nočeš advokatom nič privoščit, če so pa revčki. Pa še s slovensko "folkloro" je čisto skregano. Odvetniki tudi morajo živet. Čeprav usta zastonj odprejo le, ko jim zrezek z vilce dol pade.

plavko
ne nakoplji si soseda smrtnega sovražnika. Bolje z njim eno pivo skup spit, kot da se naslednjih 10, 20 ali 30 let grdo gledata. Zrihtaj tisto streho, morebiti ob ugotovljeni napaki na sosedovi strani na streho povabiš še njega, bo bolje.
Točno tako, kot pravijo štromarji!

Lahko mu tudi enkrat na mesec avto opereš, v dobrobit medsosedskih odnosov.
@sinabi tud ti imas dobre odnose s svojimi sosedi, je tako? Sklepam po tem, ker skupaj poslusate srpsko narodno glasbo Smile
Šumnike je že zdavnaj uzela magla.

srpsko - srbsko, hm, ne vem, kam bi te dal.
Tipično obnašanje za nekoga ki nima pojma/nima kaj pametnega povedat/ bi na vsak način rad zmagal v nekih dialogih...popravljanje slovnice...
Običajno se s preseravanjem srbijanskimh mulcev ne ukvarjam, morda ti manjka kakšno ločilo.

Glede ostalega, imaš pač srbijansko domino. Bolj na glupo vleče, pa se revčlek srbijanski niti ne zavedaš.

plavko, bobu bob bo treba reči.
Sam mam prov in ti to veš. Ti dobro veš da si vedro sr*nja. In to te boli. Zato se pa zatikaš v slovnico in neka narodnostno-politična prepucavanja. Ali raje zatekaš. Sej po eni strani se mi mal smiliš no.
No, se je spet "spotaknil slovničar":
Citat:Točno tako, kot pravijo štromarji!
Sem kaj narobe zapisal? To da sproduciraš tri poste in v njih le meglo je podobno le tebi. Glavno da je vikend, pa da sta spet dovoljeni dve flaši...
Ok, brihta štromarska, vmes se lahko tudi pika postavi. Zate preveč.
Sicer pri tebi kakšno ločilo manjka.

Idi na pivo s sosedom - "sosed pravi da je za njega dobro,, ko sem mu omenil da je treba to popravit,noče niti slišat,,priseljen je na novo,lastnijk je on"

Lahko greš na gajbo.

Seveda nisi čisto nič narobe napisal, lahko bi dodal, naj plavko sosedu občasno tudi stanovanje posesa.
1 vhod 1 streha. Kko imate to postimano... sam nad sabo zrihtas streho... kaj pa on pod tabo? On strehe nima?

Sosed je placal "streho". Izbral izvajalca. Naredil. In za njega je ok. Nimas kaj brbat kaj je in kaj ni ok narejeno.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Đizus!
"Sosed je placal "streho". Izbral izvajalca. Naredil. In za njega je ok. Nimas kaj brbat kaj je in kaj ni ok narejeno."

Tako je, miška pohlevna, bodi tiho, nimaš kaj brbat. Tiho bit, sesat in avte prat, sosedu.
Citat:Ok, brihta štromarska, vmes se lahko tudi pika postavi. Zate preveč.
Sicer pri tebi kakšno ločilo manjka.
Brihta štajerska, poglej, tebi manjka kaj bolj pomembnega od strešic, vejic in pik, ob katerih, če niso zapisana na mestu, doživljaš delirije. Bom pa skrbel, da bodo ločila in znaki zapisani točno, da boš potem uspel vsaj dojeti zapisano v stavku. Verjamem, da tebi ob manku vejice v stavku ne uspe zložiti v tem stavku zapisane misli. Drugače pa verjetno poznaš tisto o metli in predpražniku? Vsaj poskusi se držati tega (pravopisa)najprej sam, preden z njim najedaš drugim. Saj vem, nea gre...

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »