Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Roleta na izbočenje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roleta na izbočenje
Sem v Mariboru in (neuspešno) iščem roletarja, ki bi mi montiral roleto na izbočenje. Takšne rolete so sicer res skoraj izključno na starih stavbah, ampak so zelo praktične, posebno za spalne prostore. Vendar v Mariboru takšnih rolet nihče ne motira...ali mogoče kdo ve za kakšno možnost, da ni ravno v Ljubljani? Če je tukaj nezaželeno objavljati firme, prosim za info na e-naslov lorberlea710@gmail. Hvala! Big Grin
Rolete - Rolete na izbočenje | Roltek
http://www.roltek.ch/prodajni-program/rolete/r ... -izbocenje
Rolete na izbočenje se vračajo. Nekdaj zelo popularne rolete, ki nudijo popolno zaščito pred soncem in vročino, obenem pa omogočajo prijetno zračenje so ...
Nič se ne vračajo, so kar vedno bile.
Pri nadokenskih prihaja do problemov zaradi konstrukcije lamele in kontra zvijanja, čeprav vseeno gre.
Pri predokenskih teh problemov ni in laufajo zadeve popolnoma normalno.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Dragi nacek, prebrskala sem spletno stran, ki si mi jo navedel, vse mogoče rolete se omenjajo, samo takšne na izbočenje ne...če jih ti najdeš, se priporočam za sporočilo povezave!
https://images.app.goo.gl/AtK68QR5ZUPJVPpA7
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Zgleda da sploh ne ve kaj hoče.
Nacek, mi zaupaš, koga in kaj si mislil z "zgleda, da sploh ne ve, kaj hoče"?
Nagradno vprašanje: Kako dobim roleto na izbočenje v Mariboru???
Tudi meni ni bilo jasno, kaj sploh je mišljeno z izobčenjem, no sedaj vem, za kaj gre....
Poklices roltek in pridejo v maribor??? Oz kdorkoli namontira roltkove rolete?
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Matofil, hvala, nasmejal si me. Ker ni izobčenje, ampak izbočenje... Big Grin Big Grin Big Grin
Firefly, misliš, da naročim roleto pri Rolteku in mi jo nekdo montira v MB?...Hm, bi pa že moral Roltek natančno izmeriti, kam in kako kaj pride na oknu.

Sicer mi pa do zdaj sploh niso odgovorili na e-mail...
Pot pod noge.

https://www.mojmojster.net/imenik/rolete/maribor
Jaka muda okno izmerit.

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »