Nepremičnine > Gradbena dokumentacija
Dokazilo o zanesljivosti objekta

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokazilo o zanesljivosti objekta
(7.7.2019 ob 18:41)zerdoner Napisal: DZO sem sam izpolnil. Lahko ti pošljem pdf kako izgleda. Pusti mi mail in ti ga pošljem. Ni pa to nič zahtevnega. Edino kar moraš tukaj dobiti od drugega je podpis nadzornika, ki si ga imel, ostalo pa vse sam napišeš in se tudi sam podpišeš pod odgovorno osebo, investitorja, izvajalca...

Bi te lepo prosil če pošlješ še meni. HVALA
Smile 
(7.7.2019 ob 18:41)zerdoner Napisal: DZO sem sam izpolnil. Lahko ti pošljem pdf kako izgleda. Pusti mi mail in ti ga pošljem. Ni pa to nič zahtevnega. Edino kar moraš tukaj dobiti od drugega je podpis nadzornika, ki si ga imel, ostalo pa vse sam napišeš in se tudi sam podpišeš pod odgovorno osebo, investitorja, izvajalca...

Pozdravljen. Sem nov na forumu. Sam tudi pridobivam vso potrebno dokumentacijo za gradnjo prizidka h obstoječi hiši. Gradil bom v lastni režiji. Zanima me ali moram imeti tudi odgovornega vodjo del ali je dovolj nadzornik. Po koncu gradnje moram oddati DZO. Bi lahko tudi meni posredoval pdf obliko kako je potrebno izpolniti?
(19.5.2019 ob 13:04)Tody Napisal: Živjo, v pm mi pošlji email pa ti jaz svojega pošljem da vidis kako tak dokument zgleda.

Zdravo. Trenutno urejam dokumetacijo za uporabno dovoljenje. Mi lahko lepo prosim pošljete vaš dokument, da vidim kako izgleda? Mail: horvat.tanja8@gmail.com

Zdravo.
Trenutno urejam dokumente za uporabno dovoljenje... Na UE sem dobila papir,da rabim PID in DZO . Oboje bi naj bilo v pisni in elektronski obliki. Za DZO zdaj vidim, da ste sami uredil, torej bom tudi jaz poskusila, saj smo izvajalci sami. Projektant bi mi za to računal 800eur + ddv.. Kako je pa z PID. ste tudi lahko sami, ali vam je to urejal projektant? Meni je namreč rekel, da bi me to stalo, če mi naredi 1850eur+ddv. Meni se to zdi ogromno.. čist sem obupana zdaj..

Že v naprej hvala za odgovore Smile

PID lahko izdela samo odgovorni projektant.

Če ste med gradnjo spreminjali rešitve predvidene s PZI ali pa ste imeli takšne "samo da je" za prijavo gradbišča ali pa ste delali brez njih je cena lahko še dokaj nizka. Če do sprememb ni prišlo pa ravno obratno.
(6.7.2019 ob 22:21)Jaco P. Napisal: Torej si izpolnil DZO sam ali kako?
Se da kje videti kako vse skupaj zgleda?

zdravo te lahko nekaj prosim mi smo tudi v fazi pridobivanja hišne številke in nevemo vse kaj moramo meti pa če te lahko prosimo da nam na mail pošleš kako to zgleda in kaj vse rabimo??hvala vnaprej

zdravo te lahko nekaj prosim mi smo tudi v fazi pridobivanja hišne številke in nevemo vse kaj moramo meti pa če te lahko prosimo da nam na mail pošleš kako to zgleda in kaj vse rabimo??hvala vnaprej majamatei@gmail.com
(19.10.2019 ob 05:24)KeCko Napisal: PID lahko izdela samo odgovorni projektant.

Če ste med gradnjo spreminjali rešitve predvidene s PZI ali pa ste imeli takšne "samo da je" za prijavo gradbišča ali pa ste delali brez njih je cena lahko še dokaj nizka. Če do sprememb ni prišlo pa ravno obratno.

Mi smo se komplet drzali PZI-ja.
Ali potem sploh rabimo PID?
Ja vendar v skrajšani obliki. Bo projektant moral vedeti katere vse obrazce mora priložiti.
(28.6.2019 ob 19:44)zerdoner Napisal: Danes dobil uporabno dovoljenje...kar se tiče dokazila o zanesljivosti objekta sem naredil brez večjih težav. Na UE mi je šlo v prvo skozi brez popravkov.
V obrazec, ki se najde na netu se vpišejo vsi potrebni podatki o izvajalcu, investitorju, nadzorniku, projektantu...zraven seveda vsi podpisi
Vsebovati še mora vsa soglasja, ki se enostavno prepišejo iz pridobljenega PGDja PIDe, PZIje, energetsko izkaznico, požarni izkaz, pogodbe, navodilo o obratovanju in vzdrževanju objekta.

Zdravo,  a bi mi lahko prosim posredovali povezavo do obrazca doz? Sama ga ne najdem.
Hvala.

Bi lahko morda tudi jaz prejela vaš PDF? (nusa.volf@gmail.com). Hvala.
(14.11.2019 ob 15:01)volfn Napisal:

Zdravo, tudi meni bi tale pdf prav prišel, če bi ga lahko poslali. Hvala!!
numiag@gmail.com

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »