Gradnja in obnova > Nizkoenergijska in pasivna gradnja
Kam po filter za rekuperacijo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam po filter za rekuperacijo
Iščem fitre za Zehnder 550 rekuperacijo (F7 in G4), pa pri nas ne najdem nič. Lahko naročim iz tujine, mi pa nenavadno, da se ne bi dobilo v slo. Kje pa drugi nabavljate?
Ne vem zakaj bi kupoval original? Itak moraš filtra vsaj 2 x letno menjavati. Je kar nekaj podjetij v SLO katera ti izdelajo filter po naročilu. In niti niso draga. Sam povecini vse narocam pri njih.
Katera pa so ta podjeta? Me zanima.

Hvala

lp
Ecotip
Konus
viewtopic.php?f=7&t=39916&start=615
Jaz filtre za rekuperator (Paul) naročam iz Nemčije in sicer natančneje iz https://www.luftladen.com/

Splača se, če jih na zalogo naročiš, ker je poštnina kr draga.
Prima Filtertehnika iz Medvod, kupil kolut G4 filtra in ga režem sam.
Cena 20m2 približno toliko kot set filtrov za eno leto.
Iz koluta jih lahko narediš cca za 37 let... Big Grin

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »