Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Tuš kabina, sesuto steklo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuš kabina, sesuto steklo
A ti ločiš med "lahko je" in "mora biti"?
Da se ne bodo spet usula vprašanja, "Na mojem steklu ni nič, kaj sedaj? Se lahko sploh še tuširam? ..."?
Lepo da si pripopal eno slikco. Še avto šajbe pejt poslikat, tam so tudi.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Fery, te oznake "regulirajo" trije standardi. Pa ne bom sedaj, kateri. Ni moje področje. Tebi, ki si bolj odprte glave (kadar zehaš), verjetno ne bo predstavljalo večjih težav priti do njih. Se pa le "tuširaj" naprej. Saj razumeš, ne?
Greš do prvega ki se ukvarja z akrilnim steklom ( plexy ) ti ga odreže in mir.

Meni je "raz...alo" fiksni del v garderobah in tuših …………… ker ni šlo drgač kot zaradi višine nekih plinskih cevi mal "posilt" okvir. Na ja - k je bla šipa not …………. ja sam poknl in smo drobiž pometal.

Pomeril, odmeril, se zapeljal do "krilija" in zmontiral nazaj.

Res obstaja velika verjetnost, da bo tale plexy postal malo bolj mat al pa spraskan, samo tam kjer je ………… je to najmanjša težava.
Jaz imam v tušu polkrožno zidano steno v ploščicah.
To sem lahko naredil sam doma.
Peska mi ni uspelo toliko segreti, da bi se spremenil v steklo in bi ga lahko razvaljal v polkrog. Čeprav sem imel valjar pripravljen.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Ferry TČ bi mogel bolj našponat

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »