Mali oglasi > Iščem izvajalca
Lesena montažna hiša

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesena montažna hiša
Pozdravljeni!

Razmišljamo o nakupu lesene montažne hiše, pa kot vidimo, je veliko ponudnikov, ki imajo zelo visoke cene.

Zanima me, ali ima kdo kakšen nasvet, na katero firmo se v Sloveniji lahko obrnemo, da bomo dobili ugodne ponudbo? Iščemo kakšnega manjšega izvajalca, ki ni toliko zaseden, saj po mojih informacijah v Sloveniji večja podjetja imajo težave z dobavnimi roki (oz. da kar nekaj časa čakaš, preden prideš na vrsto).

Hvala za pomoč in lep pozdrav!
Kaj pa skeletna? Sicer ni cenejsa kot montažna pri ekvivalentno rangirajocih izvajalcih ampak najti solidnega malega izvajalca je po moje lažje. Tudi kaj samogradnje gre lažje skozi...

Samo vprašam, če je to možnost. Vem da ni direkten odgovor na tvoje vprašanje, za katerega pa ga žal ne poznam
Po mojih izkušnjah so manjši izvajalci skoraj zagotovo dražji!!

Lp
Pozdravljeni!

Hvala za vaš odgovor.
Zenkrat bi radi zbrali ponudbe proizvajalcev lesenih montažnih hiš. Na manjše izvajalce bi se obrnili zato, ker verjamemo, da so nekoliko manj zasedeni.
Kakšen predlog za podjetje, ki se pri nas ukvarja z izdelavo oz. montažo takšnih lesenih montažnih hiš?

Lep pozdrav!

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »