Kar naredi dom > Zabavna elektronika
FM anten za radio na kolesu

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FM anten za radio na kolesu
Pišem o produciranju kvalitetnega zvoka in ne o tem, na kateri strani je volan. Tista škatlica je v primerjavi z večino v avte vgrajenih sistemov, kot bi na pleh scal.
je brisan komentar zato se ne vidi Wink drugače pa taka jajca osebno v avto ne bi dal. imam tovarniško, pa mi kljub temu pravijo da se me najbolje ne sliši. kako bi bilo šele s takšnim sranjem.
ampak resno,...

na kolesu potreba po FM radiju,... uaaaaauuuuu,...

no ja sej po eni strani razumem,... jaz sem pri svojih 15ih letih montiral CB postajo na avtomatika,... mlad in neumen pač,... zdej sem pa starejši in nič kaj bolj pameten,... a morda z več izkušnjam,...

zgolj v svoj bran,... takrat ni bilo vseh teh žepnih komunikacij in je CB bil kar fora na avtomatiku,... a me je to vse skupaj držalo mogoče mesec ali dva,... a ja antena pa je bila montirana zadaj na prtljažniku,...

nekdo je celo svetoval anteno na belanci,... resno,... ja no zdej je moderno se zavarovat pri več zavarovalnicah,... ko 50-55cm da ti v luft štrli,... jah,... sej če ti en uč zlije imaš še enega,...
Čez anteno na balanci komot padeš.
Večji problem je, da se ti CB antena v rit zapiči

ha, ha
(za dobro voljo)

Priložene datoteke
.jpg   kolesar-padec.jpg (Velikost: 150,38 KB / Prenosi: 180)
@homer,...
še dobr da si napisal haha, za dobro voljo, ker sem se že hotel razpisat na veliko,... hehehehe

pri vožnji s kolesom je res neugoden padec čez belanco ali kateri koli drug padec,... ki pa ni kar vsakodnevna praksa,... veliko bolj vsakodnevna pa je to da če moraš na hitro ustavit in stopit s kolesa in to storiš pravilno ni poleta čez belanco, se pa vsekakor s telesom kar dosti naprej nagneš, ker roko na srce hitro te ustavi sprednja bremza ne zadnja,... z zadnjo zgolj nadzoruje ustavljanje, da ne poletiš čez belanco,... in pri nagibu naprej,... ups, kje je antena,... hehehhe

sej ne trdim da se to lahko zgodi vsak dan,.. ampak za kaj hudiča bi se izpostavljal tej možnosti in se še sam ogrožal z eno anteno,... je že dovolj drugih nevarnosti za kolesarje,...

in da ne bo pomote,... ne podpiram nobenih slušalk med vožnjo s kolesom, motorjem ali na skiroju, rolerjih,... če bi bilo po moje še pešci nebi smeli imet slušalke v ušesih, enostavno sam moraš poskrbet za svojo varnost v prometu, ker drugi ne bojo in če ne slišiš okoli sebe kaj se dogaja si še toliko bolj ogrozil samega sebe,... pa ne glede na to da voziš po kolesarski ali hodiš po pločniku, si udeleženec v prometu in nikoli ne veš kaj se lahko zgodi za tabo in ti pičla sekunda lahko reši življenje,... če pravi čas slišiš da se nekaj okoli tebe dogaja,...

in seveda zgolj moje mišljenje in nekaj več kot 20 let izkušenj kot gorski kolesar,...

PS: pri mojih 15ih ni bilo interneta kot ga danes poznamo in forumov kjer bi lahko prebrab da lahko fašem CB anteno v rit,... če bi to vedel nikoli tega ne bi namontiral na avtomatika,...

hehehehehe,...
Nepotreben roman na ha,ha......
Če ni kaj pametnega, pa neumnosti žvečimo. Da mine predolg dan v službah...in penzjonisti dočakamo pravo vreme za "delo" na vrtu in da podjetniki opozorijo nase, da imajo še žive firme...

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »