Opremljanje doma > Bela tehnika
Nov sušilni stroj

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nov sušilni stroj
Ja simek če bi bila na tej ravni nebi bila pobrisana Wink Vaja dela mojstra ampak tale naš "štrom-mojstr" pa še vaje ne.
A sprejemaš na učne delavnice za sofisticirano piljenje? Bi predlagal še ta dva golobčka s foruma, da še malo potrenirata, pa to. Big Grin
:lol: Ja no, z ljubčki se res nisva obkladala! :oops:
Sam vidva sta to razčistila enkrat, ta dva golobčka pa kar naprej drezata vame kot da sem za trojčka, samo nisem jaz pravi zanju.
Tema je ravno prava, da pereta sranje preko mene. Egoti pač rabijo nekoga da ga malo prcajo, ni pomoči.
Citat:Kaj se potem ti in tvoj ljubljenček obremenjujeta z menoj, sta tudi vidva kot dva otročaja v peskovniku. "štrom mojster" Kaj porečeš na to?
Kaj pa naj porečem: od tebe ni nič. Razen megle.
Da pa ne boš spet dobil kompleksa manjvrednosti si poglej tvoj včerajšnji večerni (poslednji) umski doseg, ko si se podpisal pod polovico postov, povedal pa nisi (ampak res) čisto nič pametnega. Pa se preberi še enkrat in me (če sem se kje zmotil) popravi. In potem se še sprašuješ - zakaj?
Človek, s teboj je res nekaj narobe.

Priložene datoteke
.jpg   IZKUŠENI.jpg (Velikost: 119,87 KB / Prenosi: 363)
Kaj sedaj, ni komentarja???
Da imaš preveč časa? Nikoli ni prav.

EDIT: to kar ti praviš podpis je bil samo odgovor in dokaz da tvoj golobček ni za nikamor in samo bluzi.
"strom-mojster" a se nisi izgubil danes tam na Jurčičevi poti? Al si pozabu da je danes bil pohod? Smile

EDIT2:In kot kaže prav zdaj (danes) delaš isto kot jaz, kot sem jaz naredil za Lust, tvojga golobčka, ampak dejstvo je da ga samo braniš pri njegovih neumnostih ki jih počne tu na forumu prav tako na vsak moj post in tu so ta dejstva. Od ljubljenčka ni nič od nič. Slabo si ti to izbiraš ljubljenčke Wink
Za Jurčiča ni blo cajta. Žal. Delo nič ne vpraša. Sva pa zato z Obrščakom zvečer ene dva skup spila, ko so se stvari okoli pohoda umirile.
Pa ti si bil? Saj vem, nisi. Ker takih pri nas na pohod ne jemljejo. Ker ne znajo po ravni črti hodit.
In danes ne delam isto kot ti. Jaz sem denimo v žep vtaknil jurja. Pa ti? Kup nebuloz na forumu.

Mimogrede: si pregledal svoje poste od včeraj in preštel konstruktivne nasvete? Nisi. Ker znaš le slamo mlatit. Zamisli se nad seboj.
Ti si vtaknu jurja, hvala bogu zate. Jaz sem pa nekaj druga vtikal nekje drugje pa verjel ali ne, bilo je bolje kot vtaknit jurja v žep Wink Sicer pa tudi nisem bil brez dela, zase in domače je pač zastonj. Na Jurčiču pa letos nisem bil, morda next time pa zihr Big Grin
arbajter Napisal:In danes ne delam isto kot ti. Jaz sem denimo v žep vtaknil jurja.

Pa ne moreš na soboto delat skoraj zastonj, bemtiš! Sobotno delo, se vsaj zaračunat nauči! 8) :lol:

P.S. Kaj pa kej penzjon? Za Obrščaka bi ostalo več časa! :wink:
simek
Nč bat, ni zastonj.
Penzjon je na čakanju. Od novembra naprej. Pa se spizovcem niti odgovoriti ne ljubi v 4 mescih. No bojo že spljunli tisti dnar...
Z oštirjem se pa tako "vidiva" vsak dan, tisti špricar po šihtu pa narezek po defoltu pripadajo. Pa tudi vse ceste mimo njega vodijo. Drgač pa Obrščak nima ravno dost cajta, ma preveč dela z klobasami, salamami, tlačenkami, pancetami in ostalimi specialitetami. Tko da je treba dostikrat še kako roko posodit. Če te pa pot v Jurčičevino zanese pa zvrcni, bomo "test" naredli.
:roll:
Experienced Napisal:picas55 in kaj želiš povedati? Ne razumem Big Grin 2x si odgovoril pa avtorju nisi dal niti enega pametnega primera kaj bi mu ti recimo v tvojem primeru svetoval torej s čim si pa ti zadovoljen itd. Tako pa samo malo mimo sekaš, ane?
Jaz vem kaj in koliko kam dam napram drugje kjer je lahko še dražje, za ostalo se ne sekiram, garancij ne gledam, računi so pa itak spravljeni in s Telekomom nimam težav.

Se opravičujem za malo pozen odgovor, avtorja teme sem samo opozoril na tvoje reklamno sporočilo o ugodnem nakupu, katerega ugodnost bo lahko ocenil o tvojem -ugodnem- (reklamiranem pametnem nakupu),in od tebe priporočenem nakupu, ampak upam, da ne prej, kot po preteku življenjske dobe stroja in zaradi tega preplačanih ostalih storitvah tvojega reklamiranega, nategovalca naivne raje in od države požegnanega mafijozota... Sad .
Prihajajo topli dnevi, perilo se bo lahko sušilo na prostem. Do jeseni se bomo nekako zmenili, kateri stroj je dober. Do takrat bo na svetlo prišel že tisti, ki gazdo počoha po hrbtu in spotoma še suši (žep).
picas55 ni reklama to ti naj bo jasno za vekomaj, vsaj ne namerno. Bi pa povdaril še enkrat, ja bil je najugodnejši v danem trenutku ko sem JAZ kupoval, vsak pa zna v danem trenutku sam preveriti cene, upam da to razumeš tudi ti. Jaz osebno nimam težav z Telekomom če jih imaš ti, ok tvoj problem nikakor pa ni moj, sva se razumela? Je pa tu pri tem prednost ta da sem dobil na obroke brez kakih dodatnih stroškov, no pa še malo sam preveri kako je z obroki pri vseh teh trgovcih, sam ko sem rabil (tudi za druge stvari) vem kako je z obroki pri ostalih, ker uporabljam kar nekaj zadev ki jih po vsej verjetnosti ti niti videl nisi, kaj šele da bi uporabljal, če govorimo o raznih karticah itd. Jaz ko že imam pri njih mobitel je to še najmanjši problem. Kupim / na obroke / dostavljeno / priklopim in deluje, kaj bi še rad? Samo nabijaš o nekih reklamah in reklamacijah, ej pa boli me k**** za to nabijanje, kaj teb ni jasn res ne vem. Saj jezo na njih lahko stresaš tudi kje drugje Big Grin

Ja kador sušimo zunaj, sušilc je pa sigurno dobrodošla in uporabna stvar, ne glede kateri stroj kdo kupi, da bo le delal večno Big Grin

Pa da bo volk sit in koza cela, VSI SUŠILCI SO SUPER ok?

EDIT: Sem pa za moj primer preračunal tvoj "Najaktualnejši" primer najcenejšega ki je v času lepljenja tvojga linka veljal in primerjal s tem kjer sem kupil in ja imaš prav, če in ko govorim o obrokih in plačilih, ki bi jih jaz uporabil sem takorekoč preplačal cca 2€, no zdej se bom pa grizel, jebela picas55 kje si bil prej?
:mrgreen:
Tudi mi gledamo za nov sušilni stroj. Tak, da se voda odliva, ker nimamo možnosti odvoda skozi steno.
Do sedaj sicer Bosch,.ni pa nujno.
Kaj priporočate. Naj bo finkcij pa nevemkatere elektronike čim manj. Torej: sišilni stroj...

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »