Splošno > Sam svoj mojster
Krona za vrtalni stroj

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krona za vrtalni stroj
Prav nobeden te ni označil, za neumnega, če ne, bi bil trenutno stacioniran na naši sosednji PB. Pač vsaka šola nekaj stane....Naj te slaba skušnja ne odvrne od cilja....in to je tudi namen foruma .... Big Grin
Ne bo odvrnila od cilja.
Ne se sekirat. Si pač na začetku svoje kariere nabavljanja raznoraznega orodja. Včasih se zgodi, da kdaj kupiš kakšno orodje, ki ga uporabiš enkrat ali celo nikoli.
Aokorn, še dobro, da se boš učil na svoje stroške. Želeli smo ti pomagati, a nič... Stvar je v tem, da ne razumem, zakaj ne razumeš. Ali je vzrok neznanje ali zgolj navadna trma, si boš moral sam odgovoriti. Kaj je res, smo ti odgovorili profesionalci, iz lastnih (iz svojega žepa plačanih) izkušenj. Ostane le še štorija o ledu in oslu...
Si pač plačal znesek 3,4 potence v primerjavi z mojo naivnostjo, katero sem odplačal pred dvema letoma. Pič...n dim. :wink: Me pa pri prebiranju foruma skeli, kakšen koeficient NEH sem zaradi poplačila naivnosti popušil.....pa vseeno, naprošam kolega o zaključku štorije o ledu....in pisočem oslu 8)
V tolažbo: nisi edini. Vsi imamo nek led, pa oslovska ušesa. Tistim, ki hočemo dobro, pa itak ne prime...
aokorn Napisal:Živjo,
pred časom sem kupil kroni za vrtanje v steno fi 60 in fi 80. Vpenjalnik je prirejen za SDS plus vpenjalne glave vrtalnika. Ker sem kupil nov vrtalnik, ki nima SDS plus vpenjalne glave, ampak ima običajno hitro vpenjalno glavo, me zanima, če lahko krono prilagodim, da bo ustrezala novi vpenjalni glavi? Če se tega ne da narediti, kroni z vpenjalnikom prodam. Uporabljena je bil samo enkrat fi 80 krona na siporexu!

LpA
Če v osnovi zanemarimo, da nimaš primernega stroja...

Kakšen navoj je na kronah?
Ko boš vedel kakšen navoj rabiš, boš znal poiskat pravi adapter. In ugotovil, da se cenovno ne izplača.

Tukaj imaš podobno kvalitetni set, ki ima oba.
https://www.amazon.de/dp/B000ORT3XE

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
11.10.2019 ob 09:01:30
Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
Zemeljski plin je vsestransko uporaben energent – v gospodinjstvu ga tako uporabljamo za ogrevanje prostorov, pripravo tople... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »