Splošno > Sam svoj mojster
Samogradnja dvigala

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samogradnja dvigala
To pa ja.
Smiselno bi bilo razmislit o vrtljivi konzoli na vrhu. Da ko breme dvigneš, ga potegneš k sebi in odložiš na tla. Ali pa drsna vodila.
Pa saj se da tiste gradbene vitle dobiti tudi za montažo na vodila ali pa celo z gnanim pomikom po vodilu.

B89
A si že prebolel? Daj no se sekirat brez potrebe. Pozabi da sem kaj napisal, človek ti omeni le drobnarijo z dobrim namenom, ti pa potem takole... Brez veze, res. oprosti ker sem sploh kaj napisal. Vsaj za info o mejlih sedaj veš, tudi to je nekaj.
arbajter Napisal:B89
A si že prebolel? Daj no se sekirat brez potrebe. Pozabi da sem kaj napisal, človek ti omeni le drobnarijo z dobrim namenom, ti pa potem takole... Brez veze, res. oprosti ker sem sploh kaj napisal. Vsaj za info o mejlih sedaj veš, tudi to je nekaj.

Pa se ti res še nisem zahvalil. Hvala.
Hmmm.... Ne vem pa, kaj te je pravzaprav zbodlo? Je pa res, da sem navajen podati odgovor s podobnim načinom, kot mi je zastavljeno vprašanje. Nič osebnega, ne sekiraj se Smile
Še za kaj hujšega se ne, pa da bi se za tole...

Skok na forum:

Zadnje novice

Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »