Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Prenova kopalnice - podometi kotliček

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prenova kopalnice - podometi kotliček
Pozdravljeni,

ob prenovi kopalnice smo si zaželeli visečo školjko in podometni kotliček. Vse stene imajo zaključni sloj iz gibs plošč (knauf), čez knauf pa ploščice. Zanima me ali je možna vgradnja podometnega kotlička brez razbijanja plošlič oziroma montaža kar čez obstoječe ploščice. Po ostalih stenah imam namreč namen ploščice dati kar čez obstoječe.

Hvala

Priložene datoteke
.jpg   20190202_173010.jpg (Velikost: 40,64 KB / Prenosi: 883)
Prilagam še tloris, da bo stvar lažje razumljiva.

Zanima pa me še sledeče. WC odtok je 12 cm od stene. Ali obstaja tako kratka "premostitvena" cev (koleno)? Prijatelj, ki naj bi se na to spoznal pravi, da podometnega kotlična ne bo sploh možno montirati, ker naj se nebi takšnega "kolena" sploh dobilo. Ker se mi zdi to malce nemogoče sprašujem še vas...

LP

Priložene datoteke
.jpg   stanovanje.JPG (Velikost: 64,95 KB / Prenosi: 865)
Prijatelj se spozna na to, kot zajc na boben.
Vse se da, z lahkoto.
Samo ti pokliči nekoga z malo več možganskimi vozli, ni jih treba ravno dosti, in boš imel podometni kotliček nadometno zmontiran. Saj bi to rad, ne?
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Tocno tako. Zgleda, da sem imel dober obcutek. Odgovor - "se ne da" brez neke konkretne obrazlozitve me ne preprica.

Imam pa se eno vprasanje. Visine podometnih kotlickov? Obstaja kaksen, ki je visok okoli 105cm? Zal imam stevec vode na visini 112 cm zato se mora kotlicek zakljuciti maksimalno na 107 cm (plus knauf, plus ploscice).

Hvala

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Geberit ima najmanj 3 višine sistema aktivirne tipke za podometne splakovalnike
112 cm, 100cm in 82cm.
Kje v Ljubljani imajo na voljo Geberitove podometne kotličke in pribor? Če znajo svetovati bo še toliko bolje.

Hvala
https://www.geberit.si/sl/
Ok... Imam nekaj občutka za sarkazem...Ampak...Ti bi res rad imel podometni kotliček nadometno zmontiran? Zakaj?
Ker bi rad imel visečo wc školjko. Seveda pride čez kotliček knauf, in bo postal podometen...
Pojdi v Tapro (Celovška 280), pred velikim Mercatorjem na Celovški zaviješ desno, nasproti pa je Ajpes. Tam boš dobil vse odgovore na svoja vprašanja. Tudi ogledal si boš lahko kako stvar v živo.
Hvala. Tak odgovor sem potreboval! Smile Grem danes v akcijo.
Če hočeš samo visečo školjko, se drugače uredi.
Ceneje in bolj funkcionalno.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Naroci na idealo.de , bos prisparu še pa još Big Grin

Tale je nizkovrgadni, tipka zgoraj ( nevem če je pravi zate, zame vem da je Smile )
https://www.idealo.de/preisvergleich/Of ... berit.html
https://www.ehisa.si/podometni-splakova ... 1.038.00.1

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »