Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Iphone 7

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone 7
Pozdravljeni,
mogoče kdo ve ali lahko razbere če je na tej strani kaj sumljivega.
Cena telefona je ugodna.
Hvala
https://www.ebay.de/itm/Apple-iPhone-7- ... 19918?var=
No ja, telefon ni nov, ampak predhodno ze aktiviran. Ni v originalni skatli in ne dobis papirjev. Ne gre se za produkt za maloprodajo, ampak (predvidevam!) za kaksne promocijske modele, ali pa narocilo kaksne vecje firme.

Ce se zavedas vsega tega in ce upostevas, da prodajalec nima firme v EU in da je relativno nov na ebay-u, potem je naceloma sumljivo samo to, da je enkrat navedena garancija proizvajalca, drugic pa garancija prodajalca. Glede na vse skupaj bi rekel, da dobis 1-letno garancijo iz strani SHENZHEN WENXUANYOU ELECTRONICE CO LTD v Hong Kongu, katera ti v primeru kakrsnekoli okvare verjetno ne bo kaj dosti pomagala...

Malo pobrskaj po netu... Kolikor vidim na hitro lahko brez tezav dobis novega za 450 EUR.
Pa koliko je realno dati za 7.
Trenutno inam 5S in sem zadovoljen.
Oklevam med 6S in 7.
Zakaj bi menjal ce si zadovoljen?
Jaz sem se en teden mučil, da sem se XS MAX-a rešil. Na koncu mi je uspelo, oddal sem ga gratis. Kakor prišel, tako odšel.
Tamala, ki je edina v obgriženem taboru, ga ni hotla, pa čeprav sem ji s samico grozil. Ostala je na 7plus.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Kaj to se pogovarjate o tisti "fruit company" iz Forrest Gumpa? Confusedhock:

A je na "drot"? Drugače ga nočem! 8)
Hvala lepa za takle rabljen telefon.
bobo0203
Nisem najbolj vešč razbrati če so zaupanja vredni,lahko daš kak namig;

https://www.ebay.de/itm/Apple-iPhone-7- ... 20823?var=

Kakšna je pa ta JET black barva?
Bolha. Bo cenej.
Že, ampak če gledava novega, nerabljenega,...
Jaz na e Bayu neb kupu novega, nerabljenega, brez papirjev od firme iz HK Smile

Ogromno kupujem online, no skor vse kupujem online in s karticam, nekaj sm se naucil. Ce si tolk zelis iPhona in te mal skriplje kes si vzam rabljenega. V najslabsem rimeru bo baterija tilt, bos dau 50€ al pa ti jo bodo celo zastonj zamenjal (dolocene serije so mele to moznost, jst sm jo izkoristil, ceprav je bla se ok) Smile

Ne vem pa kolk je uradno nov pr nas brez vezave.

Ce bos narocil iz HK te caka se carina + davek.
Ta zadnji ni iz Hongkonga.
V obeh primerih gledaš ocene kupcev, in če so to 99% pozitivne, ni popolnoma nobenega razloga, da bi te skrbelo, da gre za nateg.
Jetblack je sijaj-lak črna, nasprotje je mat črna.
Pred letom in pol sem si nabavil iphone 8 plus, ki mi je do pred cca 14 dni deloval brez tezav. Pred 14 dnevi, pa sem ga zvecer dal polnit in, ko mi zjutraj ni zvonila budilka sem videl, da nekaj ne stima. Ekran crn, brez kakrsnegakoli znaka. Probam soft reset, nic. Probam hard reset, tudi nic. Garancija je seveda potekla, apple daje za iphone samo 1 leto. Ni druge, kot da tel nesem na servis, kjer so po dveh dneh ugotovili, da je sla maticna plosca. Menjava oz popravilo se ne izplaca. Ce pa ze, pa za menjavo ni garancije. Cena pa cca 300-350€. Je pa serviser rekel, da lahko probamo z emailom direkt na apple, mogoce bodo pa kaj priznali. Opisal jim je situacijo in res so po 4 dneh odgovorili, da priznajo kulanco. Ista fora kot pri bmw avtih, ko si po izteku garancije opravicen, do menjave okvarjenega dela s sofinanciranjem v dolocenem znesku s strani proizvajalca. No apple je dal ponudbo, da se star okvarjen aparat poslje njim (v raziskovalne namene), jaz pa lahko dobim tega novega iphona XS max za ceno 499€. V prosti prodaji je cca 1100€. Itak, da sem sprejel, kaj pa naj druga. Na icloudu imam malo morje podatkov in prehod na android ne bi prisel v postev. Pa se vezat se mi ni treba pri katerem od mobilnih operaterjev, kjer bi me nov aparat prisel vec kot me je stal ta. Se sreca, da je serviser bil toliko ok, da je povedal, da ta opcija vcasih pac pali. Mora pa res bit mehanska napaka, katere vzrok je neznan. Se pravi, da ni poskodba zaradi padca ali vode.
Odlično izpeljano.
Včasih tudi taki giganti imajo posluh.
Ce mi nebi serviser povedal, da obstaja ta moznost nebi sploh vedel, da lahko kaj resim. Je pa pogoj, da je okvara zaradi neznanega razloga. In, da prej kot po dveh letih uporabe gre maticna plosca, ni mala napaka. Je pa vprasanje zakaj je do tega sploh prislo..

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »