Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Geberit duofresh

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geberit duofresh
Odločam se med navadnim duofix ter tem duofresh.
Pa bi prosil lastnike, če malo pokomentirajo zadevo ter kako se kaj obnese, je vredno denarja itn.. kakor sem zasledil gre gor tipka sigma 40 (to je znana cena), rabiš pa zraven še dodatno filter, ventilator (ter mogoče še kaj - al ne znam iskati po spletu ali pa je res slabo definirano..). Tako da posledično tudi ne vem na koncu koliko bi me prišel komplet.

Zanima me še, kaj je tisti električni "element" ki se ga montira zraven školjke ob strani - je to senzor (če ja, kako to potem deluje), napajalnik ali mogoče kaj tretjega - ker mi zgleda grdo in bi si naredil brez tega - bi zvezal zadevo na luč...

Najlepša hvala za odgovore že vnaprej

Lp, Janez
Imam in je super zadeva.

Tipka vsebuje ze ventilator in filter in vse kar pase zraven.

Poleg kotlicka je predvidena doza do katere pripeljes 220V, nato je v tej dozi se usmernik, ki je prilozen tipki.

Na vrhu tipke za splahovanje imas stikalo za vklop ventilatorja, ki nato deluje 10min in se potem sam ugasne.

Cena filtra je cca 23eur ki se ga menja po potrebi. Jaz sem ga po letu in pol.
Super.
Mogoče še, koliko je zadeva glasna ko deluje?
Usmernik potemtakem lahko dam v dozo pred kopalnico in podaljšam kabel, ker tiste doze res ne bi rad imel v kopalnici...
Glasnost.. kaj pa vem. Ni zelo glasna, ni pa cisto tiha. Mene recimo ne moti. Ko se navadis da ti nekaj brni za usesi je cisto ok.
Mi imamo duofresh in smo zelo zadovoljni. Res ni popolnoma tiho, ampak kot je rekel grahovc se hitro navadiš.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »