Nepremičnine > Gradbena dokumentacija
Glamping

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glamping
Pozdravljeni,

V forumu sem ze zasledil debato na to temo, vendar ne tocno odgovora na vprasanje, katero me zanima.

In sicer zelim odpreti dejavnost glampinga.

Zanima me ali mogoce veste ce lahko jaz glamping hisice postavim na kmetijsko zemljisce ter opravljam dejavnost glamping? Torej, da nudim turistom prenocisce.

Vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.
Upravna enota...
Načeloma da. Kampi ali tabori se postavljajo na kmetijskih površinah.
Seveda rabiš soglasje in UE, ampak začetni optimizem je realen.

Smo že skoraj začeli. Vse je klapalo, edino gostov ne bi bilo. Jim je treba nekaj posebnega ponuditi. In smo se umanjkali.

https://data.si/blog/2016/04/09/imate-p ... v-taborov/
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
Uradno se kampi in tudi glampi lahko vodijo samo na površinah, ki niso kmetijske ampak so v prostorskem aktu opredeljene kot površine za turizem ali zelene površine.

Primer recimo Camping Menina.
Fery Napisal:Načeloma da. Kampi ali tabori se postavljajo na kmetijskih površinah.
Seveda rabiš soglasje in UE, ampak začetni optimizem je realen.

Smo že skoraj začeli. Vse je klapalo, edino gostov ne bi bilo. Jim je treba nekaj posebnega ponuditi. In smo se umanjkali.

https://data.si/blog/2016/04/09/imate-p ... v-taborov/

Ja glamping ima pa res omejeno ciljno skupino na trgu... mularija z malo vec in hipiji z malo vec v zepu. Heh se na morju je tezko trzit Sotore...

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »