Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri ponudnik televizije in interneta

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri ponudnik televizije in interneta
Si predstavljaš, kako kvaliteto bi izgubila basket ekipa iz Doba?
Ampak po drugi strani, pa bi na Dobu imeli nova okna z "prvoklasnim" profilom! :wink:
No, vsaj v @feryevi začasni rezidenci! 8)
Ha ha ha ha ha ... :lol:

Simek, predlagam, da vzamemo Feryja in gremo na tak način menjat okna na parlament...Dam obe roki za pomoč pa vse mašine, kar jih premorem. Delavcev pa tako ne bo manjkalo.
In živeli bi kot v raju ........
Ampak po drugi strani, si predstavljate kakšen dolgčas bi bil :lol: :lol: :lol:

Pa še malo povratka na temo o DVB-T......
Italijani planirajo prehod na DVB-T2 do leta 2022.
Je pa res, da Italijani imajo ogromno plačljivih programov in večina gleda TV "po luftu"
V Sloveniji je večina na kablu, optiki, ...... , na DVB-T pa so predvsem RTV programi.
Zato pri nas ne pričakujem prehod na DVB-T2.
Po drugi strani pa tudi ne pričakujem v bližnji bodočnosti izklopa oddajnikov DVB-T saj je RTV po zakonu dolžan oddajati in pokrivati s signalom celotno državo (+90%).

DVB-T2 sam po sebi ne prinaša boljše kvalitete, pač pa večje zmožnosti prenosa pri isti pasovni širini (več programov).

Še o kvaliteti slike po kablu ali DVB-T.
Za enako kodiranje ni nobene razlike!
Ker pa je na DVB-T omejena pasovna širina se HD oddaja v 1080i (interlaced) načinu. To pomeni da se zaporedoma izmenjujeta dve polovici slike. Zato je v hitrih dogajanjih slabša slika.
Po drugi strani pa je na "kablih" večinoma 1080p (progresive) kar zagotavlja "polno kvaliteto"
Sem mislil, da si se vrnil na temo in predlagal koga ugodnega, ampak...

Kako je pravzaprav T-2 ratalo ta mesec podražiti naročnino za, pri meni, 7 evrov oz. 10 procentov? Nekaj sem moral prespati. Ali pa vsaj spregledati.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Saj lahko primerjaš račun s prejšnjim!
Kot jaz vidim na računu (T-2) se nič ni podražilo......
Si morda vklopil kakšno dodatno storitev, ali opravil kakšne telefonske klice (plačljive), xx programi, ....?
A1 bo s Kombo paketi bo fajn zrukal trg :-)

Priložene datoteke
.png   2018-08-29 14_00_26-TV paketi _ A1.png (Velikost: 99,88 KB / Prenosi: 507)
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Stacionarne telefone zdraven rinejo samo zato ker sodelujejo z podjetji, ki delajo ankete... Al kaj?
Kakor se sliši neverjetno, so ljudje ki imajo stacionarca.
Do konca meseca ima telemach -50% za eno leto ob vezavi 2 let verjetno.
Če si že njihov naročnik, pač spremeniš naročnika, če ni vezave.
JaBK
Seveda so. Jaz imam dva, enga za telefonirat, druzga za nikoli uporabljan fax. No, morda bo kateri kdaj uporabljen za vlomno centralo, ko bo končno kobila čevlje obula.
Sicer pa imam jaz opcijo pri teh paketih odkljukati stacionarca. Tako da to ne bi smel biti problem.

Vprašanje: vlečejo svojo optiko (menda ja ne) ali gostujejo na telekomovi oziroma T-2?
Mene A1 mika zaradi cene, ampak bolj kot berem je kvaliteta (predvsem TV storitve) nekje na repu...
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Tako je! Za malo denarja malo muzike...
A1 stavi na omrežje preko zraka? Čez optiko jo ni Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »