Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri ponudnik televizije in interneta

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri ponudnik televizije in interneta
a ni bil Bavčar tud rezident nekje na Blokah? Smile
Nope. Loška dolina. Tam kjer je asfalt po gozdu.

Sicer pa je trenutno na dopustu v hotelu. Brezplačni poln penzion. Le občasno gre v hosto. Mora hrano kupit, pa se mu ne hodi.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Mislim da nekje v okolici. Lož Wink
Sicer pa so Bloke ena iz med redkih občin brez kreditov.
Medvedje ne rabijo kreditov.
Fantocci
DVB-T bo šel prej ko slej v "pozabo".
Nebomgabiksal
Telekom, paket modri net poglej.
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni ... keti-modri
Ja, če si novi naročnik, ti za en evro dajo aparat vreden med 300 in 500 evri, če pa si star naročnik, pa prst v nos.....pa 70 evrov vsak.mesec položnica. Zato razmišljam da grem jeseni ko dobim optiko in se mi izteče aneks na Telekomu h konkurenci. In tako potem vsaki dve leti če se mislijo vsi norca delat iz starih naročnikov.
arbajter Napisal:Fantocci
DVB-T bo šel prej ko slej v "pozabo".

Prej ali slej bomo šli vsi v pozabo. Do takrat pa...

Po kvaliteti HD slike mu noben od IPTV itd. kompanije ne seže do kolen. Lahko direktno primerjam.
Ne, nekaj sem ujel, da imajo to namen hitreje narediti, še preden greva midva v pozabo. DVB-T2 je že potrjen in bo šel v uvajanje.
Zakaj bi bil pa IP HDMI kaj slabši? Poskusi si ga pogledat na VDSL 40/20. Seže še kaj več, kot do kolen, brez skrbi.
DVBT2 Smile= recimor tale link
http://dne.enaa.com/Gadgeti/V-Sloveniji ... VB-T2.html
potem pa piše Objavljeno dne 27. januarja 2012 Tongue
arbajter Napisal:Ne, nekaj sem ujel, da imajo to namen hitreje narediti, še preden greva midva v pozabo. DVB-T2 je že potrjen in bo šel v uvajanje.
Zakaj bi bil pa IP HDMI kaj slabši? Poskusi si ga pogledat na VDSL 40/20. Seže še kaj več, kot do kolen, brez skrbi.

Kvaliteta slike je odvisna od vira in kvalitete kodeka (stiskanje vira, da ne porabiš toliko pasovne širine). Linija in njena hitrost zagotavljata samo prenos.
arbajter Napisal:Ne, nekaj sem ujel, da imajo to namen hitreje narediti, še preden greva midva v pozabo. DVB-T2 je že potrjen in bo šel v uvajanje.

Dvomim, da bodo šli kaj novega uvajat, saj so jim komercialne itak pobegnile iz etra. Še prej pa je bil debakl z MuX B, ko so Norkring nategnili, da je jezen pošraufal oddajnike stran in odšel iz Balkana.
Je predrago in preveč komplikacij s tem povezano, pa še ne pokrije se.

Kot pravijo, problem je v naknadnem stiskanju, ki ga ponudniki IPTV izvajajo, da čimveč natlačijo. Se lepo vidi na hitrih scenah, tekoči vodi... same kockice kot sredi Zagreba Wink
nick101 Napisal:Telekom, paket modri net poglej.
https://www.telekom.si/zasebni-uporabni ... keti-modri
Ravno včeraj sem gledal in je njihova stran ena katastrofa.
Verjetno so preveliki, da bi vse spravili v en CMS...

on-topic: cena je tam-tam. 58€ + 3€ box + 3€ tel = 64€ (zdaj 65€). Imam pa bistveno manj programov kot zdaj, pa še manjka SIM za M2M. Ne vem kakšen je zdaj UI na STB, ampak včasih je bil katastrofalen.

https://www.telekom.si/podporaobrazci/P ... ri-Net.pdf
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Fery Napisal:V vaseh jih imajo. Ne politikov, izbire.
Moj fotr na Blokah ima, sredi gozda, na voljo ADSL, VDSL, kabelski internet in dva optična kabla, od dveh ponudnikov, do hiše. In to brez enega politika.

Mi, kao, v mestu, imamo usran baker, ki komaj kaj vleče. In kup usranih politikov.

To gre pa takole. T.i. črne lise komunikacij so bile določene le tam, kjer je Telekom izrecno povedal, da nima interesa graditi omrežja. Za črne lise so občine lahko pridobile EU sredstva ter nato v javno-zasebni španoviji izgradile optična omrežja. Situacija sosednje občine (Lašče) je enaka- vasice cca 800 mnv, s parimi vaščani, brez vodovoda - imajo optiko, ki vleče ko bik. Zgrajeno iz EU sredstev. V Laščah se nekateri še morajo hecat s tel. modemi. Ker čakajo Telekom, ki bo tam baje gradil svoje optično omrežje.

PS: Na Blokah se je Bavčar baje nekaj časa vlačil po Ravnikarjevem Zimskem dvorcu.
Še dobro, da se nisem jaz takrat s traktorjem peljal mimo. Ko je bil tam.
Bi bil zdaj jaz na Dobu, on pa ... Oz. bi bil tudi jaz zdaj že na javnih delih. Ker v globalu sem prijazen in urejen fant. Popolnoma neškodljiv.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »