Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri ponudnik televizije in interneta

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri ponudnik televizije in interneta
@Tody: Optika 100/50??? Česa? Giga ali Mega?? Na kakšno časovno enoto?

Optika pri nas? Nimam pojma.
Ahhh, mobiči seveda. Tega jaz ne tlačim k hišnim stroškom.

Ker potem bi imel jaz .... khmmm, khmmm, brrr ... nekje okrog 350 - 400 !?
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Johan_R Napisal:Jaz se ne počutim ovca. Takšna je pač cena luksuza ... . Vse ostalo je "kr neki", nihče pa ni popolnoma zadovoljen.
Definicijo besede luksuz si vsak malce drugače razlaga. Če je nek hbo paket ipd. kao luksuz, kaj je potem šele live streaming z no limit gledanjem filmov in serij v Kodiju? Je pa res, da pri tem ne rabiš operaterja, le zgolj internet in se počutiš kot ovca, ki mora plačevati zgolj internet :mrgreen: .
...trenutno sem na T2, pa se mi zdi drago za toliko kot uporabljam. Glede na mojo naročniško številko pod 2000, sem že (pre)dolgo pri njih ;-)

- Internet optika (karkoli je OK)
- Telefon stacionarna številka
- Mobilna M2M
- TV shema "L", da je vključen kakšne Foxe
- TV ogled na PC, tablici (tv2go)
- TV časovni zamik
- TV 2x STB
Mesečna suma z dolgom državi je okoli 56 €. Ponujamo mi L shemo, za ceno M, ampak bi se moral vezati - to pa nočem.

Potem pa še mobilna telefonija: 1x bob za 9,10€ (občasno švoh pokritost) in 1x telekom penzionistuičen za cca. 7,5€. In potem še en mobi, ampak to nima tolk veze...

Če ima kakšen operater kaj ceneje, in vsaj podoben nivo storitve, prešaltam takoj.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Vidm da.. tko je zgleda, mam še precej poceni proti vam Sad
pentax Napisal:
Johan_R Napisal:Jaz se ne počutim ovca. Takšna je pač cena luksuza ... . Vse ostalo je "kr neki", nihče pa ni popolnoma zadovoljen.
Definicijo besede luksuz si vsak malce drugače razlaga. Če je nek hbo paket ipd. kao luksuz, kaj je potem šele live streaming z no limit gledanjem filmov in serij v Kodiju? Je pa res, da pri tem ne rabiš operaterja, le zgolj internet in se počutiš kot ovca, ki mora plačevati zgolj internet :mrgreen: .

kak vodič za KODI?
Hitrost do 100/50 Mbit/s očitno nimate pomembnih politikov v vaši vasi Big Grin
V vaseh jih imajo. Ne politikov, izbire.
Moj fotr na Blokah ima, sredi gozda, na voljo ADSL, VDSL, kabelski internet in dva optična kabla, od dveh ponudnikov, do hiše. In to brez enega politika.

Mi, kao, v mestu, imamo usran baker, ki komaj kaj vleče. In kup usranih politikov.
@standi38f: za kodi poglej kakšno predstavitev na youtubu. Samo to vzemi bolj kot dodatek k televiziji. Pozabi, da boš skenslal televizijo in boš imel samo to.

Poslano z mojega MI MAX 2 z uporabo Tapatalk
Ah, ja, samo za 100€ mesečno si rajši privoščimo kaj zase, ne pa za TV. Totalna potrata časa...tam ni ničesar, kar ne morem pogrešiti.
Tole, da govoriš v večini, mi niti najmanj ni všeč.

Jaz bi tudi skenslal, ampak nisem sam v bajti. In niti na kraj pameti mi ne pride, da bi govoril, kaj si ostali družinski rajši privoščijo za xxx evrov. Vsak zase to najbolje ve, ne da eden pove za vse.

Smo že govorili o tem doma. Vsak bi nekaj malega pogrešal iz nabora teh storitev, torej si to privoščimo, vključno z izgubo teh par evrov.
In tudi kaj drugega si vseeno privoščimo, vsak zase ali skupaj. Ne namesto, ampak tudi.
Fery, na Blokah imajo župana z velikim Ž spredaj. Sveti duh, Škrabče, Kramplje, Godičevo....zaselki, kjer na cesti prej kot človeka srečaš medveda , imajo internet, optiko s 100+mb/s upload, in vsaj 50mb/s download. Merjeno mesec nazaj. Razen če je imel SCTjev Ivanček iz Škrabč kaj prstke vmes...v "civilizaciji" pa baker....
Jaz sem tudi pri Telekomu in plačujem za 2xTV box, internet, telefon in 2x GSM naročnina cca 90 €/mesečno. Čakam pa optiko , upam da bo kmalu.

Kolikor se pa spomnim se je optika po vaseh gradila z denarjem EU ali vsaj sofinancirala.
Po moje zadnja leta se optika pospešeno dela zaradi prodaje Telekoma - prilagajanje kupcu (Dojče).
Polenček Napisal:@standi38f: za kodi poglej kakšno predstavitev na youtubu. Samo to vzemi bolj kot dodatek k televiziji. Pozabi, da boš skenslal televizijo in boš imel samo to.

Poslano z mojega MI MAX 2 z uporabo Tapatalk

Meni zadoščajo antene (nevidno postavljene na podstrešju, kljub temu kvaliteta in jakost DVB-T signala blizu 100 - imam pač vidne oddajnike, skupaj čez 20 SLO in HR programov) in Kodi z vsemi možnimi programi na optiki 50/20 za 37€ z DDV (Top Solo na Telekomu). In to je vse od stroškov. (no, + Hofer HOT mini za 7€/mesec za mobi)
Slika iz antenskega signala je neprimerno boljša od Kodijeve, seveda.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »