Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Kateri ponudnik televizije in interneta

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri ponudnik televizije in interneta
Ravno sem gledal A1. Mislim da imajo ta trenutek res najboljso ponudbo. Hvala!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
da ne boste klel potem tv vmesnika... #sampovem
Danes ugotovili da se pri a1 ne poveze sam internet ce ga ugasnes iz elektrike(tv spila normalno). Oz. Se nismo usposobili interneta nazaj Smile (tud v gui ne pridem) bo treba suport klicat. Upam da je vsaj pol tolk kt telekomov sposoben...
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Da bo delalo, sta dve izbiri: ali Telekom, ali T-2. Druge ni... vsi ostali so daleč zadaj. Delajo pa, podobno kot tisti termostat v sosednji temi...
To ne bo držalo, lahko pa seveda napišeš kar ti pade na pamet, seveda.
Ma kr neki... nismo niti klical. Pol smo se 1x poskusil. S tem da smo vse kable izstaknili. In jih sele ko se je zalaufal priklopil. Pol je pa lawfalo. Kr neki.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
To mate vi nekej narobe. Imamo a1 pol leta. Nisem niti dotaknil modem/ruter zalozen na omari. Vmes veckrat brez stroma. Vse bp niti enega restarta ..Daljinec je pa tema ja. Ostalo stima!
Kolikor sem slišal, so nekateri neverjetno zadovoljni z njimi, drugi pa jih kritizirajo do amena...
Kaj to pomeni, da je "daljinec tema"!?
Ker to je v bistvu vse, kar obstaja. Vsa povezava s TV in svetom.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Če ne vleče RTV, POPTV, niti nitako zelo slabo. Manj pranja možganov.
Saj tudi kak Nova pri tem sploh ne zaostaja.
Jaz ostajam zvest A1 za telefonijo, tv in internet imam pa pri Telemachu. Z obema sem zelo zadovoljen.
Je kdo kaj na novo narocal? Imam t2, malo mi disi telemach... Lahko da kdo kaksno primerjavo?
Uporabniki imamo pač izbranega ponudnika in težko je delati primerjavo.
Vsak ima tudi po svoje oblikovane pakete ponudbe, tako da tudi če kaj primerjaš, ne veš natančno kaj primerjaš.

Kakorkoli imam optiko TV T-2 in bi morali biti res tehtni razlogi, da bi kaj menjal.
Ne glede na to, da je v paketu tudi mobilna telefonija, pa jo ne uporabljam, ker imam na A1 boljši paket (+ vsi mogoči popusti).

Moti me, kar pa je pri vseh ponudnikih, da ne moreš sestaviti nek paket programov po svojih željah....
In tako moraš vzeti poleg osnovne še vsaj eno programsko shemo.
Iz vseh teh +250 programov pa potem gledaš tistih 20-30 ali pa še to ne
Ima še kdo redno težave s T-2? Pri nas so vsaj 1x mesečno problemi s TV (internet dela super) in razmišljamo, da bi preklopili na A1 ali Telemach, baje so boljše izkušnje

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »