Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Nakup v feroterm

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakup v feroterm
Zdravo. Sem v iskanju kopalniške opreme in sem naletel na spletno stran od FEROTERM.

https://www.fero-term.si/?gclid=CjwKCAj ... vsQAvD_BwE

Cene se mi zdijo smešno nizke in me zanima če je kdo že kupoval in kakšno ima mnenje.
Živjo.

S fantom sva pri njih pred nekaj meseci kupila kopalniško omarico z umivalnikom (tole), wc školjko (tole), wc kotliček, pipo za umivalnik in pipo za tuš. Zaenkrat nimava pripomb. Kvaliteta se mi zdi čisto primerljiva z zadevami, ki jih dobiš v drugih trgovinah. Nad videzom kopalniške omarice sem pa zelo navdušena, res je lepa!

Sem bila pa pred nakupom tudi jaz precej skeptična, ko sem naletela na njihovo spletno trgovino... Tako da priporočam, da si greš zadeve v živo pogledat - imajo velik salon v Ljubljani na Kajuhovi.
Hvala za komentar! L.p.
Ne poznam Feroterma, ampak glede na osebne izkušnje lahko rečem, da za smešno nizkimi cenami se vedno skriva kaj zelo negativnega...

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »