Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Ali se da to stlačit v 10m2 kopalnico?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali se da to stlačit v 10m2 kopalnico?
Zakaj v bloku, seveda brez umivalnika? Pri nas v bloku je bil umivalnik v wcju, tudi pri kolegih v drugih blokih je enako.
Letnik gradnje 1972! Še voda za kotliček je bila napeljana iz sosedove kopalnice!
Plačevanje vode seveda po osebah še danes, števec samo eden za celoten blok
Imam dve kopalnici, ni problema.
Kaj pa če s steno malenkost predelim in naredim bolj razgibano?
Okno med banjo in umivalnikom bo verjetno v redu?

[Slika: kopalnica.jpg]
Glede razporeditve ti kaj veliko ne morem pomagat, zaradi nezmožnosti vizualizacije pri meni, se mi pa zdi, da rešitev ni v dodajanju sten, saj če drugega ne, se ti draži izvedba kop.

Iz prve roke pa ti povem, da načrtuj "lojtro" v bližini tuša in umivalnika. Predvsem tuša! Stojala oz. obešala za brisače sploh ne boste uporabljali ko boste ugotovili, da so brisače na lojtri vedno tople in suhe. Jaz imam lojtro na "dohvat ruke" od tuša in umiv. in obešala samevajo.
mojster666 Napisal:Evo, neka približna skica. Dimenzije 4,90m x 2,20m.
Okno se še lahko premika, prav tako vrata, zadeva je v idejni fazi.
Kaj so plusi in kaj minusi? Ne vem, koliko omaric in kam bi jih dal?

[Slika: kopalnica.jpg]

definitivno probaj razmišljat, da čimveč cevi polagaš po isti steni,... se pravi kot je bilo že svetovano, bi dal WC in bide pod okno, namesto kaljenega stekla bi dal steno, na katero bi s strani umivalnika dal lojtro in jo imaš tako blizu umivalnikov za sušenje brisač....

bolj kot razmečeš vse po prostoru, več cevi za vodo in odvod bo potrebno polagat,...
Hoj kaj pa enojni umivalnik vecje sirine z veliko prostora na robu raje kot dvojni? Se res kdaj dva hkrati lijakata?
Jaz sem izvedel, kot predlagaš ti! Pa pogrešam drugi umivalnik! :?

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »