Splošno > Sam svoj mojster
Kugelni zglob

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kugelni zglob
XxRobertosxX Napisal:@novitu pojdi malo spat, da ne boš preveč zmeden, sem prebral še enkrat za nazaj vse kar si napisal, ti in ta tvoj "krogeljni" Big Grin Big Grin Big Grin zglob hahaha, u glavnem nič koristnega kot tudi vprašanje avtorja teme, ki nima ne glave ne repa, odgovori pa temu primerni.
Zastavi vprašanje potem pa pozabi da je sploh kaj vprašal pa še to je bolj vprašanje samo z še več "???" in nič drugega, zdaj pa ti vedi kaj bi avtor teme sploh rad, mi pa pametujemo in modrujemo tukaj. Torej čudno vprašanje čudni odgovori, žal.

In tudi ti nisi ravno nič kaj več pametnega napisal kot tudi jaz ne. Jaz pa sem napisal samo, kar sem želel in če ti to ni všeč, potem pa v jok in na drevo.

Ne bodi takoj uzaljen no. Saj ni tako hudo ali pac?

Skok na forum:

Zadnje novice

Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
14.10.2020 ob 07:30:29
Podjetje Airabela prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover
Prejemnik letošnje Daikinove nagrade Highest Turnover za najvišji letni promet v 2019 je podjetje Airabela. Airabela je... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »