Gradnja in obnova > Tlaki, izolacija in ostrešja
Fasada - nekaj dilem pred začetkom dela

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fasada - nekaj dilem pred začetkom dela
Nope. S kulirplastom sem do zdaj v glavnem videl samo še probleme Smile
In ti problemi so (res me zanima)?
Na hiši ga imamo že 15 (petnajst) let pa še vedno brez problemov.
Za razliko od zaključnega sloja (Ro...x), ki je ena velika žalost.
Ne moraš primerjat kurilplasta pted 15imi leti in današnjega.. recimo problem je da lahko posamezni kamenčki odpadajo po nekem času, kar so mi tudi potrdili po telefonu ko sem klical enega ta velkega proizvajalca, plus tega je možno da se čez xy let lahko tu pa tam lušči, poudarjam je možno, ni nujno.
Mimogrede jaz sem se odločil za fasadno barvo za podzidek seveda za tako katera je tudi primerna za vlažna mesta.
Oder si sposodiš ali ga pa kupiš, to da bi sam zabijal nekaj skup? Ne hvala, porabiš kar dosti lesa, varnost je 0, plus tega ti gre kar dosti časa, roko na srce a bi ti res hodil po nekem domačem odru na višini 4m? Jaz nebi in nebom.
Smush,,, pred 15 leti so pa na vaseh vsi delali s H odri kajne? pa so po vecini tro nadstropne hise... Leseni oder ce ga dobro povezes se ne premakne nic vec kot H oder... ( pa ni potrebe po 1m3 plohov za povezavo...)
Kaj je bilo je bilo, pusti preteklost.

Gesendet von iPad mit Tapatalk
Glede odra

https://www.youtube.com/watch?v=G0T6qiUekK0
Pozdravljeni, mene pa zanima koliko pride samo delo do zakljucnega sloja, za oder ni potrebe (nizka visina), imam caa120m2.
Hvala
Mesh, po mojem občutku bi ti 2 majstra to naredila (brez zaključnega sloja) v 5-10 dneh, zdaj pa računaj kolk je to po glavi...
Po pravici povedano nisem se nikoli spremljal kako poteka izdelava fasade oz koliko casa vzame. Smile
Okvirno bi bilo to koliko?
Hvala
Bi rekel da med 10 in 15€ po kvadratu.
Čist odvisno od modela.

En kolega iz JU, naj bi obroba med nadastreškom in fasado netesnila, ena piksna tadivjega porpena.
Kako izgleda? Funkcionira? Fascinantno.
Malo nerodno, da ga poznam.
No, plačo iz JS še vedno vleče, tak da.

Skok na forum:

Zadnje novice

Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
23.04.2021 ob 11:54:22
Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
Recite DA pravim priložnostim in pridobite individualno NLB ponudbo Ne moremo izkoristiti priložnosti, za katere ne vemo, da... Beri dalje »