Splošno > Sam svoj mojster
Barvanje žara

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barvanje žara
Drugače, že dolgo nazaj, mi smo na enem predpražniku, kovinskem, že imeli piknik. Nekaj je dol padalo, pa j.ga. V sili še ...
akisek

jaz imam v bistvu tiste kovinske trakove iz rostfraja,... se pravi moj roštilj ima 52x32cm pekalne površine,... trakci pa so 3,5x30cm vmes je pa nekih 5mm prostora,...

nekaj temu podobnega,...
https://www.ekupi.hr/Rostilj-ploca-70x4 ... 19952.aspx
Citat:Ali bi bila debelina 4 mm dovolj?
Moja je (bila) debeline 5mm. Naredil sem jo leta 1979 še v Iskri. Danes ima še vedno zavidljivih 4 mm debeline. Manjko smo pojedli ali pa je kaj požrla tudi korozija.
Seveda je dovolj, do smrti bo zdržala, pa če jo gonite vsak dan...
Sem pred kakšnimi 35 leti dobil v dar žar Ltž ploščo ( po moje iz recikliranih materialov, dandanes Livarne, lastnika Bategelja ). :wink:
Ker se "šenkanemu" izdelku ne gleda v zobe in je bil brez dobronamernih ( prije upotrebe dobro promučkati)je bil kot tak, zadnja opcija, zaradi - moje polovice (preje bi rekel 1/3 življenja ) za uporabo in skušnji kulinaričnih dobrot izpod, oziroma nadpeke dobrot na Ltž plošči neuporabljen. Sad
Za letno pogostitev ene gostilniške porcije pečenja vsega, (razen morskih rib jo) šenkam ....forumašu ( prevzem lahko tudi na Ponikvah) na pikniku..... Smile
[Slika: 20180402072548.jpg]

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »