Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Bojler se maje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bojler se maje
Pozdrav!

Sem nova na forumu.
Imam eno vprašanje glede montaže bojlerja.

Imam novi pokončni Aristonov 80 l bojler, ki je montiran na steno, skrit pa je v omari.

Moti me dejstvo, da se bojler nekoliko maje; ni popolnoma stabilen.
Ali je to ok?
Prejšnji pravtako 80 l bojler, ki je bil že kar precej star in večji, se ni majal.

Montažer mi zatrjuje, da je bojler, kot ga je montiral ok in da mi ni potrebno skrbeti.
Sama nisem tako prepričana; v kolikor bi bil ta bojler montiran v kopalnici nad banjo, bi verjetno bilo nedopustno, da bi se bojler majal (?).

Ne vem, kaj naj storim: ali naj pustim stvari, kot so ali naj zahtevam ponovno montažo bojlerja, tako da bo bojler popolnoma stabilen?

Zahvaljujem se vam za morebitne odgovore.
odvisno kako je montiran . predvidevam da je konzola privijačena na steno in potem bojler zataknjen za to konzolo in takrat se lahko maje .

če je tako potem nič bat ne bo butnil na tla .

slika pove tisoč besed.
Kot opisano zgoraj - načeloma ni problem.

Je pa večji problem, če se maje konzola, ki je pritrjena na steno - prilepi sliko.
Če je nosilna konzola ustrezno pritrjena na steno, strahu ni. Priključni cevi za hladno in toplo vodo sta tako fleksibilni, in če bojler spodaj "zagrabiš", jasno, da ga lahko nekoliko odmakneš od stene. Razen, če je pritrjen tritočkovno. Potem "mrdanja" ne sme biti.

Skok na forum:

Zadnje novice