Splošno > Sam svoj mojster
Kako namestiti točno doziranje na sod

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako namestiti točno doziranje na sod
živjo
zanima me, če ima kdo kakšno diy idejo kako namestiti točno doziranje na klasičen inoxen sod za vino. kaj bi lahko namestila na pipco da bi se, takrat ko odprem pipco natočilo točno 100ml
Tudi mene zanima. Tudi števec?

Bogi dec...
Deci kozarc do črtice. :lol:
red mora bit, pa čeprav slab Wink ne bom točila vina, to sem dala samo za boljšo primerjavo Wink
Odvisno koliko ste pripravljeni placat za to zadevo. Obstajajo natančne peristaltične pumpe ki dozirajo tekočino, predvsem se uporablajo pri doziranji v medicini.

Da bi obstajala klasična pipa z to funkcijo mi bi bila prva. Da se seveda zadevo po domače naredit z mini rezervarčkom in plovcem. Vedno se natoči nastavljena tekočina.

Drugač vam lahko ponudim pipo za točenja steklenic, ki vedno natoči do iste višine da se pa nastavit od 0mm do 92mm(višino polnjenja od vrha steklenice) ampak je za max steklenice fi 50mm(premer grla) Ampak v tem primeru se steklenica potisne na pipo ali kontra pipa na steklenico.

Z višino nastavljaš nivo polnjenja. Ter vedno isto napolni
hvala jelenček pošljem zs

Skok na forum:

Zadnje novice

Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
29.09.2022 ob 13:16:41
Vabljeni na dan odprtih vrat - DRENovo
Najnovejše smernice bivanja in energetske učinkovitosti skoraj nič-energijskih hiš. Naselje DRENovo: naravni... Beri dalje »
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
26.09.2022 ob 12:19:36
Jesenski Zero Emission® dnevi Lumar
Trajnostna gradnja prihodnosti  - V ŽIVO na prvi slovenski certificirani aktivni hiši V podjetju Lumar, pionirju in... Beri dalje »
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
21.09.2022 ob 07:43:24
Posedujte lastno počitniško hiško, ki se tudi izplača!
Brez stresa, brez dela. Samo sprostite se in uživajte z družino in prijatelji. Vljudno vas vabimo na dan odprtih vrat v Krmelj, v... Beri dalje »
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
16.09.2022 ob 14:27:50
Gradite na novo ali prenavljate stanovanje, hišo ali poslovne prostore? Nič lažjega!
Smo vaš zanesljiv partner na področju gradnje in obnove, s ciljem uresničiti vaše projekte in nadgraditi vaše... Beri dalje »
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
05.09.2022 ob 12:41:43
Preizkusite kalkulator za izračun kredita
Stanovanjski kredit Sam pojem »kredit« izhaja iz latinske besede Credere in pomeni varovati, zaupati. Pri kreditnem razmerju... Beri dalje »