Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Obnova kopalnice - postavitev

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obnova kopalnice - postavitev
Metka, hvala za sliko. Odločitev je padla za veliko ogledalo (80-100cm) s poličko, v prihodnosti pa tudi iste velikosti omarica z lijakom. Hočem čimbolj minimalistično kopalnico. Smile
v minimalistično kopalnico potem bol paše omarica za ogledalom, kjer so stvari pospravljene in ne polička, da je vse na razstavi.
Več glav, več ve ...
To je sicer res, a kaj ko so te omarice z ogledali precej globoke (20cm) in imajo "preklano" ogledalo in se težje gledaš v njem. Big Grin
Tudi jaz sem v fazi prenove kopalnice, ampak nekak ne najdem ideje kako bi postavil elemente. V kopalnici bi rad imel velik lijak, tuš, wc školjko, pisuar, pralni in sušilni stroj. V priponki je tloris kopalnice, rdeče označeno je postavljen zračnik.

Prosim za ideje.

Priložene datoteke
.jpg   tloris.JPG (Velikost: 55,05 KB / Prenosi: 1300)
Poskusil sem sam izrisat eno varianto, ki se mi še kar dopade, samo WC školjka in pisuar mi delujeta malo utesnjeno.
Predlogi, izboljšave?

Priložene datoteke
.jpg   T2.JPG (Velikost: 37,34 KB / Prenosi: 1257)
.jpg   T3.jpg (Velikost: 232,79 KB / Prenosi: 1257)
.jpg   T4.jpg (Velikost: 250,82 KB / Prenosi: 1257)
Kje bi dobil veliko ogledalo s poličko (80-100cm) v taki oz. čimbolj podobni barvi, kot je omarica? Omarica je iz Ikee, vendar željenega ogledala nimajo. Barva je kostanjevo črna. Hvala.

[Slika: img201808171337521.jpg]

Da bo asno kaj želim..

[Slika: OGF%2065.JPG]
Ker ne najdem kompleta v tej barvi bom pač kupil ogledalo z lučko in posebaj poličko. Je kdo kje zapazil kakšno ugodno ogledalo, po možnosti z vtičnico in stikalom, ni pa nujno. Kakšni zadnji kosi ali pa outlet.
Nihče? Big Grin
Jaz sem opazil ogledalo 150x se ne spomnim! Kupil in je stalo v kleti 6mesecev, dokler ni moje razp.... in šla kupit ogledalo 100x ne vem točno.
Tistega prvega sem prejšnji teden odpeljal na deponijo in tipsonu tam pripomnil" novo ogledalo, z ledicami, kam postavim? Če bo slučajno kdo potreboval? Odgovor " vrzi v kontejner"! :wink:

Nauk zgodbe"Pojdi po trgovinah in poglej, kaj drugega bi rad slišal"?

P.S. Novo ogledalo še nisem zmontiral in bi se znalo zgodit, da bo tudi ta končal na deponiji! Objavim tu! :wink:
Vprašat ni greh. Lj sem obrnil skoraj celo in nisem našel kompleta v željeni barvi, brez pa so dragi kot žafran. Verjamem, da se najde v kakšni manjši trgovini kakšna odprodaja itd. in se rade volje zapeljem tudi kam dlje, na blef se pa ne bom vozil po celi Slo, razumeš? Smile
Pravkar sem šele dobro pogledal sliko, ki si jo prilepil!
Točno tega je "naša" privlekla domov. (privlekel sem ga jaz, ona ga je naročila)

Model Fiona 100cm, Kolpa san, cena v MTEHNIKI 126,88 Z DDV, naročeno in dobavljeno v enem tednu, brez popusta! Je pa polička bela! :wink:

P.S. Ni mi jasno zakaj police ne bele? Umivalnik je bel, da o barvi pipe ne govorimo :wink: Lahko pa pokličeš v Kolpo in vprašaš po drugi barvi, drugače pa lokalni "tišler"

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »