Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Obnova kopalnice - postavitev

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obnova kopalnice - postavitev
Zanima me, če je ob umivalniku z dvema predaloma (Godmorgon 60cm) za (še samskega) deca dovolj ogledalo s poličko ali bo treba še eno omarico? Vem, da ko pride ženska bo vsega premalo.. Big Grin Mogoče bi dal namesto omarice tisto 30 ali 40cm stoječo omaro enkrat. Problem je edino, ker je odtok oddaljen 60cm od tuša in ga najraje ne bi prestavljal (koliko je to dela?). Skratka placa imam 1,30m med tušem in školjko, vmes moram postaviti elemente. Kam bi jih umestili vi in katere (ogledalo, omarica z ogledalom, ogledalo+stoječa omara?) Smile

P.S.: Jutri zjutraj pride vodovodar, tako da hitro z nasveti, prosim. Big Grin
Zakaj meni ne uspe dobiti 3D slike iz plannerja? Vse kar sem uspel shraniti je tole, za vse ostale možnosti mi samo melje in melje, shrani pa nič..

Priložene datoteke
.png   2018-05-27.png (Velikost: 216,96 KB / Prenosi: 1056)
Jaz bi namesto 60cm široke omarice z omivalnikom dala raje 80cm široko in enako široko ogledalo z omarico zadaj.
Več glav, več ve ...
Umivalnik že imam 60cm. Pri omarici z ogledalom me moti, da je precej globoka in štrli ven (bi pa Ikeino, zaradi stila in iste barve). Želja je samo ogledalo 60cm, samo bo gotovo slej ko prej zmanjkalo placa za vse stvari. Lahko pa umivalnik potegnem še bližje školjki in dam stoječo omarico 30cm. Samo morem potem verjetno premikati odtok in trenutna priključka, ki so ravno nekje v sredini med tušem in wc školjko?

[Slika: 2018-05-27-2.png]
Samo glej, da ti bo med omaro in tuš kbino ostalo dovolj prostora za čiščenje stekla in da omara z omivalnikom ne bo preblizu WCja.
Več glav, več ve ...
Jap, tole je že zelo na knap. Očitno mi drugega kot omarico z ogledalom res ne preostane. :/ Dobro moram izkoristiti teh 130cm. Samo če prej pomislim koliko je bilo nametano, predolg tuš sem si izbral vidim (120cm)..

Tu pri vtičnici je bil še pr. stroj in na njem sušilec. Še nekaj..kam prestaviti vtičnico, da bo najbolj optimalno in termostat za talno gretje? Pred vhod nad indikatorjem ali v kopalnico?
[Slika: 20150531155422.jpg]
Sem odprt za vse predloge, tako da prosim narišite še svoje ideje tekom noči, zgodaj zjutraj že delamo. :roll: :lol: Kje in kakšnih mer imate vgradne poličke za šampon v tušu?

Se pravi imam 130cm prostora med tušem in školjko, imam že nabavljen 60cm Godmorgon predalnik z lijakom, pa še kaj bi dodal zraven, ker bo hitro premalo prostora. Odprta ostaja še lokacija vtičnice in termostata za talno gretje. Iskrena hvala za morebitne načrte! Wink
Vodovodarja se ni, tako da kar pogumno. Big Grin
Viseča omarica nad umivalnikom se lahko nadaljuje čisto do stene z oknom, ni pa treba, da je ogledalo tudi nad wc-jem.

Kot je že omenila Anja naj ostane nekaj prostora med tušem in in umivalnikom, še vedno pa ga lahko izkoristite za obešanje brisač.

Če nakup v ikei ni bil predolgo nazaj, se izdelke (v original embalaži) lahko tudi še zamenja (za npr. 80 cm šroko omarico z umivalnikom).
Priključke in odtok sem pustil, kjer so bili, tako da imam na vsaki strani cca. 30cm do tuša in prav toliko do školjke. Želja je veliko ogledalo. Lahko kakšen predlog oz. skico kakšno omaro nad wc-jem imate v mislih? Hvala.

Omara z lijakom 60cm pa ostaja, ker je že rabljena.
Metka M Napisal:Viseča omarica nad umivalnikom se lahko nadaljuje čisto do stene z oknom, ni pa treba, da je ogledalo tudi nad wc-jem.

A lahko prosim kakšno sliko kako zgleda taka omarica? Si ne predstavljam.
Žal imam zadnje čase bolj malo časa za računalnik, moj telefon pa tega ne zmore...

Takole sem si predstavljala potek viseče omarice (ob umivalniku pa bi bila lahko dodatna omarica širine 40 cm iz iste serije)

Lep pozdrav
Metka

Priložene datoteke
.jpg   Zajeta slika.JPG (Velikost: 56,62 KB / Prenosi: 686)
kaj je z ljudmi da delajo 11m2 kopalnice. jaz imam 4m2 pa ji nič ne manjka.
Kaj pa bi naj bilo narobe z ljudmi, ki delajo vecje kopalnice?? Nasa bo 20m2, pa smo cist normalna familija Wink
Metka, slika je malo zavajujoča, sploh za moškegaSmile Če imaš omarice nad wcjem, mora biti pokrov wcja zaprt. Lastne izkušnje kažejo, da vedno pade notri tisto, kar res ni treba. Sledi iskanje rokavic za enkratno uporabo.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »