Opremljanje doma > Kuhinjska oprema
Pult

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pult
Plastičen? :roll:

Kolega ima pult iz ultrapasa - dekor kamen.

Dokler ti ne pove, da je ultrapas - ne ločiš. 8)
Ja, ja, kar tolaži se.
Saj si povedal, zakaj nimaš kamna. Zdaj lahko zavijaš v celofan, kolikor ti paše.

Jaz tudi guram Forda, sveta trojica mi, kao, ni všeč.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
@Fery :lol: :lol: :lol: :lol:

Eh model ............... za moj pult sem povedal zakaj ni iz kamna.

Za tistega od kolega - lej ............. priznam, sem že videl marsikaj ............. ampak "iz podmornice" se ne vidi razlika.

Glede karjol pa .......... a veš ni mi problem odkartat 30 jurjev za enosledno vozilo določene znamke. :mrgreen:

Mi je pa glupo dajat € za karjole od "svete trojice", ker Fiat tut gre 130km/h, v koloni pa lahko stojim. Plus tega za štirikolesno karjolo - nadomestek čevljev - niti v sanjah ne dam več kot 12 jurjev. In to cca vsakih 10 do 12 let.

Mi pa eden od lastnikov " svete trojice" prodaja njegovo premičnino, staro 8 let "full option" za katero je pljunil 70 jurjev za skromnih 15 jurjev, s tem da je naštepal 350 jurjev kilometrov - hkrati pa mi zagotavlja da je AVTEK kot nov - glih kar iz fabrike. :lol: :lol:

Če jest mojga Fiđata po 10 letih u JAMO zapelem, nisem tolk ZGUBE naredu kot ta pacient. :mrgreen:
Koliko stane kerrock? Iz tega materiala bi imel kuhinjski pult in pomivalno korito.
Pokliči pa vprašaj, a? Al pa guglaj. Toliko kot iverka in ultrapas zagotovo ne. Zdaj pa ugibaj, kam bo šla cifra.

Mat'r kako cajt leti. Eno leto je, kar sem se s papežem preklal.
Mislim, da je tukaj preskočila iskrica, ker sem se tri tedne po tem postu presedel v drug avto.
Ja, zarečen kruh in te fore.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
(27.7.2019 ob 20:57)Fery Napisal: Pokliči pa vprašaj, a? Al pa guglaj. Toliko kot iverka in ultrapas zagotovo ne. Zdaj pa ugibaj, kam bo šla cifra.

Sobota zvečer je, težko koga pokličem. Sem že iskal na internetu, pa ne dobim nobene prave informacije. Iz tvojega odgovora tudi ne izvem ničesar. Pojdi raje početi kaj koristnega.

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »