Opremljanje doma > Kopalniška oprema
WC školjka - odtok v steno

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WC školjka - odtok v steno
roadking Napisal:podometni-suhomontažni geberit kotliček stane 65.000 sit :oops:

LP

Menda je Liv na tržišče lansiral nove podometne kotličke....imajo jih v Merkurju....mi je pa dejal serviser,da Geberit izdeluje podometne kotličke že od leta 1972 Confusedhock: in da se tudi dobi rezervne dele za vse tipe.....kot za Mercedese...kvaliteta se plača.

lp Mare
Can we fix it?________Yes we can!
Mare Napisal:
roadking Napisal:podometni-suhomontažni geberit kotliček stane 65.000 sit :oops:

LP

Menda je Liv na tržišče lansiral nove podometne kotličke....imajo jih v Merkurju....mi je pa dejal serviser,da Geberit izdeluje podometne kotličke že od leta 1972 Confusedhock: in da se tudi dobi rezervne dele za vse tipe.....kot za Mercedese...kvaliteta se plača.

lp Mare
Navaden kotliček je 5tisoč tolarjev!!! Za razliko grem jaz še na morje za 14 dni!

Torej ti dve zadevi so pol ok... kaj pravite?
xopy Napisal:
Mare Napisal:

LP

lp Mare
Navaden kotliček je 5tisoč tolarjev!!! Za razliko grem jaz še na morje za 14 dni!

Torej ti dve zadevi so pol ok... kaj pravite?

Zato se jaz ne vozim z Mercedezom,da mam za wc kotliček in za morje.... :lol: :lol: :o ...mal heca.....

Vsake oči majo svojga malarja.....vsakdo tudi nima velike kopalnice in podometne stvari prav pridejo pa še vizuelno bolje izgledajo....

lp Mare
Can we fix it?________Yes we can!
Zanimivo da so ti Geberiti tako dragi, kajti ne vem kdaj sem na gradbišču nazadnje v sanitarijah kaj drugega videl kot prav to :roll:

Neka računica že mora biti, ali pa smo se res vsi naveličali vleči za razne umazane vrvice Big Grin

Je pa pri nas doma v hiši to vgrajeno že 20 let in razen neke gumice nismo menjali/popravljali prav nič in niti slučajno ni treba nič razbijati zato Idea
Lp, furbo
Steno WC bom nareil z gips plošč debelina 12-15cm. Zanima me, če v tako steno lahko vgradim podometni kotliček in wc z odtokom v zid? Koliko prostora pridobim z tem v primerjavi s klasičnim wc-jem? Kakšna je nosilnost wc-ja? Imam čez 100kg, pa se bojim da se stena ne zvrne name : :lol: Tongue Tongue
lp pavel
jaz sem sam zvaril železno konzolo iz navadnega 3X3 profila, konzolo pošteno navijačil v tla in zadnjo steno in na to konzolo pritrdil Geberita. Knaufar pa mi je kotliček oblekel z dvojnim knaufom. Varjeno je kot bi kure srale(':oops:'), ampak geberit je fisiran 100%.
in vse skupaj te nič ne stane..
hasta la victoria siempre
[quote="camino"]jaz sem sam zvaril železno konzolo iz navadnega 3X3 profila, konzolo pošteno navijačil v tla in zadnjo steno in na to konzolo pritrdil Geberita.

Jaz v tla lahko fiksiram, a v steno? To so samo profili za knauf-bo to držalo?

lp pavel

LP

V Merkatorju v Črnučah ga prodajajo po 45500sit (suhomontažni duofix), tipke pa so od 7k naprej.
Planiram ga dobiti še za 12% ceneje, o uspešnosti tega 'podviga' bom pisal kasneje.
Sem malo gledal sanitarno keramiko v markurju in zasledil tudi plastični kotliček, kjer imajo tako LIV kot tudi Geberit in moram rečt, da cena čisto ista. No modeli so mi pa res od LIVa bli bl všeč. Sem pa sedaj v KG v enem apartmaju videl Geberitov kotliček čisto enak livovemu (s tem, da ni mel priklopa od odzadi (sem ga odprl). Pridejo pa tam cca 5-10.000SIT
Teoretik Napisal:Planiram ga dobiti še za 12% ceneje, o uspešnosti tega 'podviga' bom pisal kasneje.

Jap,

sam razmišljal, če bi se hvalil, vandar naj bo to mišljeno kot namig drugim v forumu.
S predračunom iz Merkatorja, ki je bil njižji za kake 8ksit pri kotličku Duofix in 2ksit pri tipki od ponudbe v Bauhausu, sem šel v Bauhaus, ker so mi ga potem prodali za še 12% ceneje. Korektno, če že tako oglašujejo.

Če bo kdo pohitel z enakim postopkom, se mu zna zgoditi enako, ker baje niso najbolj ažurni v popravilih cen.

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »