Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Maska za cevi pod plinski pečjo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maska za cevi pod plinski pečjo
Kako zakriti cevi pod plinski pečjo? Z mojstrom sva se dogovarjala o neki maski, ampak je nekako padlo v vodo.

https://imgur.com/TdsTm1p
Gres do nekoga pa ti zakrivi kos pleha al pa inoxa..

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Ali pa iz opažnih desk zbiješ skup. NE, NE, se hecam, je elite že vse napisal. Sam bi tudi tisti pokrov naredil v beli barvi in ne iz rostfreja. Sam kar se pleharije tiče dajem kolegu na CNC, pa apkanterco pa zrihta v piko. Na peči spodaj bi dodal štiri vijake, na katere bi se pokrov zataknil. Na spodnjem delu pokrova bi v tisti zavihani rob naredil še dve luknji, s katerimi bi po potrebi privil pokrov v steno če bi se pojavila potreba po tem. Dna na maski pa nebi delal.

Priložene datoteke
.jpg   MASKA PEČI.jpg (Velikost: 130,15 KB / Prenosi: 1773)
Tx.
Kaka ideja, kdo bi to naredil?
Pasarstvo?
Vsak šalabajzer z pig mašino, škarjami in kosom pleha. Če boš nesel tole skico od arbajerja in dopisal točne mere ti bodo v bolj ali manj vsaki kovinarski delavnici znali izdelat.
Če mi daš natančne mere ti zrišem v razmerju, Acad risbo se pošlje direktno na CNC mašino, operater samo nameče potrebna orodja (sekače), seseka obliko, odprtine, šlice potem se zadeva le še spiga na apkanterci. Pa tošl ne smeš pozabit vzet. Vse se da.
se priporočam, hvala

Priložene datoteke
.png   maska.png (Velikost: 103 KB / Prenosi: 1585)
Še spodnji rob peči bo treba pogledat, bo treba lokacije za tiste štiri vijake določit. Da se potem kar nekaj na slepo ne bo vrtalo v rob peči. Včasih je zadaj za tistim robom kak element, ki vrtanja morebiti ne bo pustil...

Priložene datoteke
.jpg   maska.jpg (Velikost: 83,16 KB / Prenosi: 1558)
Ta del je mal tricky.
35 mm od sprednjega in zadnjega roba se zdi še najboljše.
Ker se mi je dozdevalo, širine zgornjega zavihanega roba pa še vedno nisi omeni, verjetno je pa tam med 15 in 20 mm. Dobiš.
15 ja
Evo, tule imaš:

Priložene datoteke
.jpg   MASKA PLINSKE PEČI - 2.jpg (Velikost: 109,07 KB / Prenosi: 1461)
.jpg   MASKA PLINSKE PEČI - 1.jpg (Velikost: 153,4 KB / Prenosi: 1461)
Sem ti še na mejl poslal v visoko kvalitetnem PDF.
hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »