Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kad Hora stone

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kad Hora stone
Zdravo. Zanima me, če ima kdo izkušnje z novo kadjo Hora stone od Kolpe. Iskanje ne najde ničesar, google tudi ne. Všeč mi je dizajn in barva, me pa malo skrbi, ker je nagrbančena (čiščenje) in malo višji vstop (3,5cm). Izbiram med klasiko Canary in Hora stone-om, akrilna mi nekako ni. Hvala.

https://www.ideo.si/pravokotne_tus_kadi ... _KOLPA_SAN
Je res ni še nihče vgradil? :roll:
Kako si se potem odločil? Tudi jaz zbiram med tema dvema modeloma.
Canary. Skrbelo me je predvsem zaradi ciscenja Hore. Ce bi delal se enkrat, pa bi definitivno ven vrgel tlak in kanaleto, pa bi bilo se vseeno ceneje.
Hvala za odgovorSmile Tudi jaz bom vzel canary.
Snaha ima tudi canary.. Razlog da ni vzela Hore je bil ravno tako čiščenje Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »