Splošno > Skupinski nakupi
Skupni nakup parcele -Trzin Depala vas (ob progi)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skupni nakup parcele -Trzin Depala vas (ob progi)
Ali koga zanima nakup 2000 m2 parcele?
https://www.google.si/maps/@46.1335116, ... 312!8i6656

cena je ugodna, 100 €, iz tega se da narediti tri parcele. Jaz rabim zase okoli 700 m2, torej bi lahko bili trije.
Zakaj bi pa to bilo ugodno?
Meni se zdi, da je... Ok, še vedno dražje kot Spodnji Duplek, se strinjam, samo Spodnjega Dupleka ne morem prestaviti v bližino Ljubljane.
A si kdaj vsaj na kofe šel h komu ki živi ob železnici? Za tak denar se gleda v smeri Vrhnike.
Živim na Novih Poljanah, in če kaj vem, vem, kako je, če zelena lokomotiva pržge v klanec proti Mesarski.
Tega pa tukaj ni, večinoma so potniške motorke, ki me ne motijo, zvečer jih je malo, čez vikend pa jih sploh ni. Tako da, po moje vem, v kaj se hipotetično spuščam.
Potem kupiš vseh 2000 m2 sam, po ceni 90€/m2, razparceliraš in prodaš po 120€ in je to to. Če že nisi, seveda :-)
nisem, ker nimam toliko gnarja Smile mam pa voljo se to it...
kaj pa predlog lastniku, da razparceliraš teh 700m2 stran, plačaš vse stroške, ki pri tem nastanejo in kupiš?
ja, saj to je tudi opcija; ampak pri skupnem nakupu bi res lahko dosegli nižje cene (tega se nisem spomnil, se vidi, da sem rookie Smile )
No malce se še pozanimaj, lokacijsko informacijo si nabavi, da ne boš potem zvisel, ko bodo SŽ rekle da moreš jim pustit kak velik pas za gradit ali pa kaka podobna zadeva.
thx Smile
andrejzoh Napisal:Meni se zdi, da je... Ok, še vedno dražje kot Spodnji Duplek, se strinjam, samo Spodnjega Dupleka ne morem prestaviti v bližino Ljubljane.

In potem se še (taki) čudijo, če jih nikjer ne marajo :lol:
In najbolj zanimivo je, da se tale sploh ne zaveda, da je užalil prebivalce Sp. Dupleka.
BTW, parcela ti ni baš nekaj.
he he, bojo že preživeli, če moramo mi žabarje. Mimogrede, gre za stereotipe; in jaz nikjer nimam težav, ker se v realnem svetu obnašam normalno.
Če to spustimo, kaj je narobe za ta denar? Žena mi dela v centru in bi prišel prav vlak... 300 m naprej je štacjon. cena za Trzin je ok, rušit ni treba, sonce je, škarp ni treba, poplavlja ne. V bližini kmetija, sem videl. Še kaj, kar sem spregledal?
Tody Napisal:No malce se še pozanimaj, lokacijsko informacijo si nabavi, da ne boš potem zvisel, ko bodo SŽ rekle da moreš jim pustit kak velik pas za gradit ali pa kaka podobna zadeva.
Varovalni pas železniške proge je 100 m, torej vse kar počneš znotraj tega koridorja si moraš pridobit soglasje SŽ.
aha Smile
No, saj če bi kaj delal, bi služnostno pot za začetek prestavil k progi, in bi verjetno rešil marsikateri problem

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »