Splošno > Sam svoj mojster
Jašek za TČ - problem

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jašek za TČ - problem
Energetik81 Napisal:
Elite Napisal:Zanima pa me, se podnožje pritrdi direktno sedaj na jašek ali je bolje dati še kaj med jaškom in pritrdilnimi nogicami? Distančnike kakšne ali kaj drugega?
Tč se prišraufa na take zadevice (kako da ti niso že na drugem podstavku to naredili?) Sicer pa verjetno ultimativni jašek, tako po lepoti kot očitno izoliranosti. Še špranjo do TČ potem zapreš s stirodurom, pa je.
[Slika: antivibracijska_guma_av202_komplet.jpg]
Zadnje čase se dosti krade zunanje enote.. tole se mi zdi easy job.. ce bi ble take gumice pa da bi imele samo luknjo cez brez pripravljenih navojev bi mi bilo bolj usec..

In ja.. nevem kako ampak jih niso dal.. privijacili so samo vijake v betonske kocke..

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
timi11 Napisal:@elite
Do sedaj najlepši jašek za zunanjo. Res lepo.Verjetno bo ob hiši tudi položen porfido.
Hvala! Ja želja je, moja je pa že sedaj norela kok € in časa je šlo v to [emoji2]
Drgace pa ja.. naravni materiali so mi TOP, bomo pa vidl kako bo..

Elite Napisal:Zadnje čase se dosti krade zunanje enote.. tole se mi zdi easy job.. ce bi ble take gumice pa da bi imele samo luknjo cez brez pripravljenih navojev bi mi bilo bolj usec..

In ja.. nevem kako ampak jih niso dal.. privijacili so samo vijake v betonske kocke..

Strici tatovi imajo verjetno tudi baterijske fleksarce... Lohk delaš kar hočeš, če so se jo odločil odpeljat, jo bodo.
Sem predvideval tvoj odgovor.. res je.. pa useeno se bom vsaj pocutil bolj varnega..

lep definitivno...ampak kot so predhodniki ugotovili, luknja je definitivno premajhna, bojim se, da bo teklo mimo in ledenilo..
jaz mam recimo tako, da je rob TČ poravnan z robom luknje...(mere po navodilih Fujutsuja)
[Slika: slika-03636.jpg]
Madonca, kakšne spomenike postavljate tem zverinam. Lepo.
sašo65 Napisal:lep definitivno...ampak kot so predhodniki ugotovili, luknja je definitivno premajhna, bojim se, da bo teklo mimo in ledenilo..
jaz mam recimo tako, da je rob TČ poravnan z robom luknje...(mere po navodilih Fujutsuja)
In notranjo luknjo imas sirine 30cm?

Elite Napisal:
sašo65 Napisal:lep definitivno...ampak kot so predhodniki ugotovili, luknja je definitivno premajhna, bojim se, da bo teklo mimo in ledenilo..
In notranjo luknjo imas sirine 30cm?
Verjetno sva imela isto skico..

Je pa mozno da na slikah tako izgleda.. notranje mere so po skici..

[Slika: 2232d2f8406d205a7fc5a8640a3e6dec.jpg]

@sašo65 mi je pa zanimivo da jo imas tudi ti pritrjeno na ješek brez distančnikov..

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »